Türk dizi sektörünün yeni gözdesi Kızıl Goncalar'dan neşeli haberler var! Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın başrollerini paylaştığı dizide Cüneyd karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu, setteki eğlenceli anları takipçileriyle paylaştı.

Yazıcıoğlu, Naim Tezel karakterini canlandıran Mert Turak'ı sırtlayıp arabaya bindirdiği bir videoyu Instagram hesabında yayınladı. İkilinin kahkahaları ve neşeli sohbetleri videoya damgasını vurdu.

Yıldız Tilbe'nin Emeklilik Paylaşımı Gündem Oldu: "Karşılığı Bu mu?" Yıldız Tilbe'nin Emeklilik Paylaşımı Gündem Oldu: "Karşılığı Bu mu?"

Setin neşeli atmosferini gözler önüne seren görüntüler, Kızıl Goncalar hayranlarını da mutlu etti. Takipçiler, videoya "Çok eğleniyorsunuz belli", "Sette harika bir ortam varmış", "Bu diziyi çok seviyorum" gibi yorumlar yaptı.

MERT YAZICIOĞLU'NDAN EĞLENCEYE DOYMUYOR!

Kızıl Goncalar'ın setinden sık sık kareler paylaşan Yazıcıoğlu, esprili ve samimi tavrıyla da dikkat çekiyor. Oyuncu, daha önce de setten yaptığı canlı yayınlarla hayranlarıyla buluşmuştu.

Yazıcıoğlu'nun paylaştığı görüntüler, Kızıl Goncalar'ın sadece ekrandaki hikayesiyle değil, setteki samimi atmosferiyle de izleyicileri cezbettiğini gösteriyor.

KIZIL GONCALAR DİZİSİ HAKKINDA

Kızıl Goncalar, 2024 kış sezonunda atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan bir dram dizisidir. Dizinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç otururken, senaryosunu Sema Ergenekon kaleme alıyor.

Dizide Özcan Deniz ve Özgü Namal'ın yanı sıra Mert Yazıcıoğlu, Mina Demirtaş, Elif Doğan, Serkan Altunorak ve Selin Yeninci gibi başarılı oyuncular da rol alıyor.

Kızıl Goncalar, üç kadının hayatlarını ve ailelerini konu alıyor. Dizi, entrika, ihanet ve aşk gibi unsurları barındıran sürükleyici bir hikayeyle izleyicileri ekranlara bağlıyor.