Kocaeli'de Unutulmaz Bir Gece: Edis, Ceza ve Güneş Sahne Aldı

Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak? Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak?

Kocaeli'de düzenlenen gençlik festivali, müzikseverleri büyüleyici bir geceye sürükledi. Ünlü sanatçılar Edis, Ceza ve Güneş, sahne performansları ve çaldıkları şarkılarla binlerce kişiye unutulmaz anlar yaşattı.

 Güneş'in Dokunaklı Performansı

Geceye ilk olarak çıkan Güneş, sevilen şarkılarıyla izleyicilere duygusal anlar yaşattı. "Dua," "Suçlarımdan Biri," "Dikenlerinle," "Ayna," ve "Kalmak Daha Zor" gibi parçaları seslendiren Güneş, kalpleri fethetti. 

Ceza'nın Rap Rüzgarı

Türk rap müziğinin öncü isimlerinden Ceza, sahneye çıkarak "Yerli Plaka," "Sus Pus," ve daha birçok popüler eserini seslendirdi. Ceza'nın enerjik performansı, izleyicileri coşturdu.

 Edis'in Muhteşem Sahne Şovu

Türk pop müziğinin sevilen yıldızı Edis, geceye damgasını vurdu. "Benim Ol," "Martılar," "Yalancı," "Perişanım" gibi hit şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Edis, sahne şovu ve dans performansıyla izleyicileri büyüledi.

 Müzikseverlerin Unutamayacakları Bir Gece

Müzikseverler, gece boyunca sevdikleri şarkıları Edis, Ceza ve Güneş ile birlikte söyleyerek unutulmaz bir gece geçirdiler. Binlerce kişi, festivalin tadını çıkararak coşkuyla eğlendi.

20230906aw024721-17

Kaynak: İHA