KSÜ Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezinde Dr. Öğr. Üyesi Arzu Mustafayeva rehberliğinde düzenlenen programa KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım, Eşi Fatma Yasım, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, akademik/idari personel, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Piyano Konseri (5)

Dr. Öğr. Üyesi Arzu Mustafayeva ve piyano sınıfı öğrencileri Mekselina Maraşlıgil, Merve Güner, Selman Çetinkaya, Seda Esenler, Emirhan Taşkırmaz, Gül Çetintaş, Muhammet Eren, Mustafa Peker ve Su Özer farklı dönemlere ait dahi bestecilerin birbirinden güzel eserlerini piyano ve melodilere can veren sesli performansları ile katılımcıların beğenisine sundu.

Piyano Konseri (4)

Sanatseverlerden büyük beğeni ve alkış alan konser sonunda Rektör Prof. Dr. Alptekin Yasım, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı tarafından Dr. Öğr. Üyesi Arzu Mustafayeva ve öğrencilerine teşekkür belgesi takdim etti.

Mobil Kütüphane Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Türkoğlu’nda Miniklerle Buluştu Mobil Kütüphane Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Türkoğlu’nda Miniklerle Buluştu

Piyano Konseri (3)

Konser günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Piyano Konseri (2)

Editör: İsa Aslantaş