KSÜ Haberleri

KSÜ haberleri ve güncel KSÜ gelişmeleri, KSÜ ile ilgili tüm video, KSÜ fotoğrafları ve KSÜ haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


EĞİTİM

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından “Piyano Sınıf Konseri” düzenlendi.

EĞİTİM

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) ‘5 Mayıs Dünya Ebeler Günü’ münasebetiyle “Ebelikte Uluslararasılaşma ve Ebelikte Kariyer Planlama” paneli düzenlendi.

EĞİTİM

KSÜ ve Hazar Üniversitesi, öğrenci ve personel değişimi, araştırma projeleri, kültürel değişim projeleri gibi konularda işbirliği yapacak. Anlaşma imzalandı!

EĞİTİM

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Tıp Fakültesi ile Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi (SUAH) iş birliğinde “6 Şubat Kahramanmaraş Depremi...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 4. Kahramanmaraş Tanıtım Günlerine ev sahipliği yaptı.

KAHRAMANMARAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çeşitli ziyaretler için geldiği Kahramanmaraş'ta, KSÜ Yunus Emre Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen ‘Deprem Konutları Kura...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım Cevapladı! Örgün eğitim ne durumda? Üniversite hastanesindeki yoğunluk tüm soruların cevapları...

KAHRAMANMARAŞ

KSÜ heyeti, Vali Ünlüer'e yeni görev tebriği ve özel hediye ile nazik ziyarette bulundu. İşbirliği ve dayanışma ön plandaydı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, deprem sonrası öğrencilere barınma sağlamak için kampüs içinde kıl çadırlar kuruyor.

EĞİTİM

SAMER Yayınları: Türkiye'nin önde gelen ulusal yayınevi, ücretsiz açık erişimli kitaplarla akademik çalışmaları destekliyor.

EĞİTİM

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, ilk mezunlarını diplomalarını alarak gururla uğurladı. Tören, heyecan dolu anlara sahne oldu.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde (KSÜ) 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl