Minik Ziyaretçiler de Aileleri de Eğleniyor

Minik Ziyaretçiler de Aileleri de Eğleniyor

Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde, 11 ayın sultanı Ramazan'a özel düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Miniklerin de, ailelerinin de eğlendiği etkinlikler Ramazan boyunca sürecek.


Kahramanmaraş Piazza içerisine kurulan platformda fasıl ekibi, günün sevilen şarkıları ile eğlendirirken nostaljik şarkılarla da dinleyenleri yıllar öncesine götürüyor. Üzerinden uzun yıllar geçse de dillerden düşmeyen şarkılar, iftar öncesi ve sonrasında coşkuyu doruk noktaya taşıyor. AVM ziyaretçileri, hem aileleri ya da dostlarıyla iftar yapma, hem de unutulmaz bir konser dinleme fırsatı buluyorlar. Müziğin ritmine ayak uyduran konuklar, zaman zaman da seslendirilen şarkılara eşlik ediyor.
Her yaş gurubundan ziyaretçilerini Ramazan etkinliklerinde buluşturan Piazza, küçük ziyaretçilerine de renkli etkinlikler de sunuyor. ‘Deney bilim show’ etkinliğinde bir araya gelen minikler, birbirinden ilginç deneylerle hem eğleniyor, hem de öğreniyorlar.
Eski Ramazan geleneklerini günümüze taşıyan etkinlikler kapsamında, Çocuk Kulübü'nde, geleneksel el sanatları da yaşatılıyor. AVM’nin minik ziyaretçileri, Osmanlı Fesi yapımında bir araya geliyor. Çocuk Kulübü’nde buluşan minikler, öğretmenlerin yardımıyla yaptıkları fesleri gönüllerince süsledikten sonra giyerek, kameralara poz veriyorlar. Bu anlara tanıklık eden ebeveynler ise, çocuklarıyla eğlenceli dakikalar geçiriyor.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67