AK Partili Ünal: CHP yeter ki kuyruk görsün Geçmişi unutup hemen bizi suçluyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, muhalefetin hedef tahtasına koyduğu tanzim satış noktalarını savundu. Ünal, “CHP kuyruk görünce eski günler aklına geliyor, kuyrukları karıştırıyor” dedi.

AK Partili Ünal: CHP yeter ki kuyruk görsün Geçmişi unutup hemen bizi suçluyor

Son yüz yılını dışa bağımlı geçiren Türkiye, 16 yıldın bu yana savunma sanayi başta olmak üzere bir çok projeyi imza atıyor. AK Parti döneminde şahlanışa geçen Türkiye’yi aynı Abdulhamit han döneminde ki gibi yıkmaya çalışanlara sert tepkiyi yine halkın adamı ve onun yardımcılarından geliyor 

İki günden bu yana seçim bölgesinde olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, CHP’ye yüklendi. 

Kahramanmaraş’ta Ticaret Borsası ziyaretinde konuşan Ünal, tanzim satış yerlerinde kuyruk oluşturan insanları gören CHP’nin eski günleri hatırladığını ve kuyrukları karıştırdığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediyesini devraldığında hükumetten destek almadığını da belirten Ünal, İstanbul’u imkanlar dahilinde çöpten ve çamurdan kurtarıp devasa bir metropole çevirdiğini kaydetti. Ünal, “Geçmişin İstanbul’unda çöp dağları vardı, su yoktu ve tankerler ile mahallelere su gelir insanlar o tankerlerin arkasında kuyruğa girerdi. Şimdi bu CHP kuyruk görünce eski günler aklına geliyor, kuyrukları karıştırıyor. Hava kirliliği ve gazeteler maske dağıtırdı zaten çöp, çukur ve çamur artık slogan haline gelmişti. Ne oldu da Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanı olunca İstanbul hükümetten ödenek almadan kendi imkanlarıyla çöpten, çamurdan, hava kirliliğinden kurtuldu. Üstelik de nasıl bir belediye başkanlığı yaptı? Hükümetten ödenek gelmez, ilin valisi her an zaten vesayetin oradaki temsilcisi olarak konuşmana karışır, faaliyetlerine karışır ve çok kısa bir süre sonra bir şiir okuduğu için Cumhurbaşkanımızı cezaevine götürdüler. Bu kadar imkansızlığa rağmen Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, ne yaptılar da İstanbul gibi devasa bir metropolde büyük bir değişim ortaya çıkardı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63