İhsan Özkes'ten bomba açıklamalar!!

İhsan Özkes'ten bomba açıklamalar!!

CHP'den istifa ederek bağımsız milletvekili olan emekli müftü İhsan Özkes'ten itiraf gibi açıklamalar.


CHP'den istifa ederek bağımsız milletvekili olan emekli müftü İhsan Özkes, Beyaz TV'de sunuculuğunu Ertan Tan'ın yaptığı programa katılarak itiraf gibi açıklamalarda bulundu.


"Benim külliyeye yani saraya gitmiş olmamın yarattığı bir deprem var" diyen İhsan Özkes, "Tayyip Erdoğan düşmanlığını kuranlar, yapanlar, Tayyip Erdoğan'a ve Saray'a, külliyeye karşı bu düşmanlığın alt yapısını kurarken onun dini referansını da motive eden kişi bendim. Bu bir itiraf."


Özkes, "Ben içimdekini söylüyorum. O günkü tarihle, 'Bugün Hz. Muhammed yaşasaydı Saray'a gitmezdi. Çünkü orada israf var. İsraf haramdır' diyorum, bunu dedim. Bunu derken o gün bana, bugün peygamber sevdalısı gözükenler bana o gün demediler ki bir dakika ya Özkes, 'Sayın vekil sen neden siyasete Hz. Muhammed'i karıştırıyorsun' demediler. Ne yaptılar bana, şakşakladılar o gün. O gün methediyorlardı. Bugün bana hücum eden gazetelerin köşe yazarları, varsa da İhsan Özkes, yoksa da İhsan Özkes diyorlar." şeklinde gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.Kanal46


(İHA)

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2015, 11:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63