Kahramanmaraş'ta ilçe belediye başkan adayları belirlendi! Kahramanmaraş'ta ilçe belediye başkan adayları belirlendi!

Son günlerde merakla araştırılan isimlerden biri olan Sema Bayraktar, Dilan Polat'ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla gündeme gelmesiyle adı sıkça duyulan isimler arasında yer alıyor. Yakın çevresi arasında Dilan Polat'ın lüks yaşam tarzının bir parçası olarak bilinen Sema Bayraktar, şatafatlı villasının iç mimarı olarak tanınıyor. Sosyal medyada sıkça Dilan Polat'ın paylaşımlarında adı geçen Sema Bayraktar'ın ve Dilan Polat'ın yakınlığı medyanın da dikkatini çekmişti.

SEMA BAYRAKTAR'IN GEÇMİŞİNE DAİR İDDİALAR

Sema Bayraktar'ın adı daha önce, eski eşi Burak Öztürk'le olan ilişkisi ve Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Aycan Varış'ın evlenmesi haberleriyle gündeme gelmişti. Ancak daha sonra "Mega Mag" adlı bir sayfanın ortaya attığı iddia, Sema Bayraktar'ın aslında erkek olduğu yönündeydi. Bu iddia büyük yankı uyandırdı ve Sema Bayraktar, haberlerin asılsız olduğunu belirterek tepki gösterdi. Sosyal medyada hızla yayılan konuyla ilgili olarak Sema, "Buna inanmak isteyen birkaç özgüvensiz kadın var, haberler tamamen asılsız!" açıklamasını yaparak iddialara karşı çıktı ve hukuki yollara başvuracağını dile getirdi.

SEMA BAYRAKTAR'IN MESLEĞİ NE?

Sema Bayraktar'ın mesleği iç mimardır.

SEMA BAYRAKTAR KAÇ YAŞINDA?

Sema Bayraktar'ın yaşına dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

SEMA BAYRAKTAR EVLİ Mİ?

Sema Bayraktar, bir dönem evli olduğu isimle gündeme gelmiştir. Sema Bayraktar'ın evliliği, eski eşi Burak Öztürk ile gerçekleşmiştir.