'Benim Metodlarım Tez Konusu Olacak'

'Benim Metodlarım Tez Konusu Olacak'

F.Bahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, çarpıcı açıklamalar yaptı.


Fenerbahçe'nin deneyimli hocası Ersun Yanal, Fotomaç'a konuştu ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.


"Fenerbahçe'yi çalıştırmak her zaman hayalimdi. Hayatım boyunca hep bu anı bekledim. Allah'a şükür hayalime kavuştum. Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde 'Yeter ki şampiyon olalım, sonrasında bırakmaya bile razıyım' diyordum. Bugünlere kolay gelinmiyor. Neler çektim neler... İlk arabamı 1991 yılında alabildim. Ben öyle varlık içerisinde yaşayan bir adam değildim. Öyle günler yaşadım ki, yoksulluktan çocuklarıma doğum günü hediyesi alacak param bile olmadı."


"BENİM  METODLARIM TEZ KONUSU OLACAK"


"Küçük takımlarda çalışıp dişimle tırnağımla buralara geldim. Mesela çalıştırdığım bir takımda yedek forma ve şort yoktu. Çok sıkıntı çekiyorduk. Evdeki çamaşır makinesini alıp kulübe getirdim. Hanım eve geldiğinde çamaşır makinesinin olmadığını fark etti, hiç sesini çıkarmadı. Eşim beni hep destekledi. Yaşadığım sıkıntılı günler beni çok etkiledi. Bu yüzden hep çok çalıştım, kendimi sürekli geliştirdim. Benim antrenman metodlarım
üniversitelerde tez konusu olacak."


"BOŞ MUKAVELEYE İMZA ATARIM"


Şampiyonluk kutlamalarına katılmadan bir günlüğüne Antalya'ya giden Ersun Yanal, Abdullah Kiğılı'nın, "Önceliğimiz Ersun Yanal değil. Önceliğimiz başkan Aziz Yıldırım'ın durumu" sözlerine katıldığını söyledi. Yanal, şampiyonluk kutlamalarına gölge düşürecek bu tip haberlerin ciddiye alınmamasını istedi. Sezon başında önüne konulan boş kağıda imza attığını belirten Yanal şunları söyledi: Benim parayla işim olmaz. Ben gönülden imza atmışım. Abdullah Kiğılı doğru söylüyor. Kulübün önceliği Aziz Yıldırım'ın durumu. Lig daha bitmedi. Asla sıkıntı yapmıyorum.Yine boş mukaveleye imza atmaya hazırım. Başkan bunu bilir. 


TRTHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2014, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63