Onikişubat Belediye Başkanlığı için yarışan AK Parti'nin güçlü adayı, Hanifi Toptaş, seçim maratonunda hız kesmeden devam ediyor.

Kendine has bir yaklaşımla, ilçenin dört bir yanını dolaşarak vatandaşlarla iç içe olan Toptaş, son olarak Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi'nin sıcak atmosferinde yerel halkla buluştu.

Bu buluşmada, Toptaş'ın yanında AK Parti Onikişubat İlçe Teşkilatı da vardı, birlikte esnaf ziyaretleri yaparak, bol kazançlar dileyip, vatandaşların taleplerini birebir dinlediler.

Ziyaret (5)-4

İNSAN ODAKLI SİYASETİN PEŞİNDE BİR ADAY

Toptaş'ın her bir vatandaşla özel olarak ilgilenmesi, notlar alması ve geleceğe dair hedeflerini paylaşması, onun insan odaklı bir politika izlediğinin kanıtı.

Mahalle sakinlerine minnettarlığını ifade eden Toptaş, yapılan her sohbet ve gösterilen misafirperverlikten ötürü teşekkürlerini sundu.

Toptaş, seçim sonrası için vaatlerinde, Onikişubat'ı afetlere karşı daha dirençli ve yaşanabilir bir yer haline getirmek için elinden geleni yapacağının altını çizdi.

Ziyaret (2)-4

Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor! Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor!

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Toptaş, "Şehit Abdullah Çavuş Mahallesi ziyaretimiz sırasında karşılaştığımız sıcak ilgi ve destek, bize olan inancı perçinledi. Halkımızın güveni ve duaları, bu yolda bize daha da güç katıyor. 31 Mart'ta, halkımızın desteğiyle göreve geldiğimizde, bu güveni boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız" diyerek sözlerini tamamladı.

Onikişubat için büyük planları ve projeleri olan Toptaş, kararlı ve hazır olduğunu vurguladı.

Ziyaret (3)-7