Ünlü oyuncu Sinem Kobal, 2016 yılında ünlü aktör Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girdikten sonra uzun bir süre ekranlardan uzak kalmıştı.

Bu evlilikleri 2020 yılında ilk kızları Lalin'in doğumuyla taçlandı. Ardından, 2022 yılında çiftin ikinci kızları Leyla dünyaya geldi. Kobal ve İmirzalıoğlu, çocuklarını kameralardan ve sosyal medyadan uzak tutma kararı almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal, bu kuralı bozarak küçük kızı Leyla ile ilk kez bir paylaşım yapma kararı aldı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından küçük Leyla ile birlikte bir "Günaydın" paylaşımında bulundu.

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında nikah masasına oturan 36 yaşındaki Sinem Kobal, çiftin ilk kızları Lalin'in ardından ikinci kızları Leyla'nın doğumuyla ailelerini tamamlamıştı. İkinci çocuklarını da kucaklarına aldıklarında çift, bu mutlu anları kameralardan ve sosyal medyadan uzak yaşamayı tercih etmişti.

Hayat Bilgisi'nin Gamze'si Eski Görüntüsünden Çok Farklı! Hayat Bilgisi'nin Gamze'si Eski Görüntüsünden Çok Farklı!

gunaydin-sinem-kizi

Şu anda ailesiyle birlikte keyifli bir tatilde olan Sinem Kobal, kızı Leyla'nın yüzünü görünmeyecek şekilde bir fotoğrafını paylaşırken, daha önce kameralar tarafından görüntülenmiş olan diğer kızları Lalin ise babası Kenan İmirzalıoğlu'na olan benzerliğiyle dikkat çekmişti.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, uzun süredir kameralardan ve medyanın gözünden uzak bir özel yaşam sürdürüyor ve ailelerinin gizliliğine büyük önem veriyor. Bu nedenle, Sinem Kobal'ın küçük kızı Leyla ile yaptığı bu paylaşım sosyal medyada büyük ilgi gördü ve hayranları tarafından sevgiyle karşılandı.