Ünlü şarkıcı ve oyuncu Selen Görgüzel, iddialı şarkıları, etkileyici dansları ve dikkat çekici açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Son dönemde sağlığını daha iyi tutmak ve enerjisini yükseltmek amacıyla annelik nimetlerinden faydalanmaya başladı. 

Görgüzel, bir doktorun önerisi üzerine, kendisine özgü bir adım attığını açıkladı.

Bebek sahibi bir arkadaşından anne sütü sağlamaya başladığını ifade eden ünlü sanatçı, bu eyleminin sağlık amacı taşıdığını belirtti.

Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak? Bayramda Hangi Ünlü Hangi Mekanda Sahne Alacak?

anne-sutu-gorguzel

"ANNE SÜTÜ ENFEKSİYONLARA KARŞI ETKİLİ"

Selen Görgüzel, son dönemde YouTube'da yayınlanan Beyaz Magazin programında yorumculuk yapmaktadır. 

Snopmagazin'in haberine göre, bir çekimin ardından Nişantaşı'nda görüntülendi.

Şarkıcı, pet şişeye doldurduğu anne sütüyle dikkatleri üzerine çekti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Görgüzel, "Bebek sahibi arkadaşımdan elde ettiğim doğal ve gerçek anne sütü. Bu sütleri hızlıca tüketmekte fayda var, zira enfeksiyonlara karşı koruyucu etkisi bulunuyor. Şu sıralar yoğun bir tempoda çalışıyorum. Vitamin takviyeleri almama rağmen yorgunluğumu tam anlamıyla atamıyorum. Doktorum bu yöntemi önerdi." dedi.

"KANSER HASTALARINA OLUMLU KATKILARI OLABİLİR"

Selen Görgüzel'in bu açıklamaları pek çok kişiyi şaşırttı. Görgüzel, sözlerine şunları ekledi: "Anne sütünün sağlık üzerindeki faydaları sadece enfeksiyonlarla sınırlı değil. Kanser hastalarına da olumlu etkileri olduğu biliniyor. Bu konu yeni yeni gündeme gelmeye başladı. Özellikle enfeksiyonlarla mücadelede gerçek anlamda bir antibiyotik görevi görebilir."

Selen Görgüzel'in annelik dönemi ve sağlık odaklı bu tercihi, hayranları ve sağlık uzmanları arasında merak konusu haline geldi.