Kahramanmaraş'ta, oyun oynayan 6 yaşındaki çocuğa araba çarptı Kahramanmaraş'ta, oyun oynayan 6 yaşındaki çocuğa araba çarptı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2023 Ulaşım Yatırımları Programı çerçevesinde şehrin dört bir yanında devam eden asfalt çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

Binevler Bölgesi'nde yürütülen Cadde Yenileme Projesi kapsamında, toplam 2 kilometre uzunluğundaki Gazi Osman Paşa ve Köle Hafız Bulvarlarına el atılıyor.

BİNEVLER BÖLGESİ'NDE YENİLİK RÜZGARI ESİYOR

Büyükşehir Belediyesi, altyapı ve ulaşımı ön planda tutarak şehirdeki ulaşım standartlarını yükseltmeye devam ediyor. Binevler Bölgesi Cadde Yenileme Projesi, Alparslan Türkeş Bulvarı, Hanefi Mahçiçek Bulvarı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı, Dr. Sait Bulvarı ve Mustafa Or Caddesi'nin asfaltını baştan sona yenileyerek, bölgedeki ulaşımı daha da rahatlatacak. Bu çalışmaların sadece bir kısmını temsil ediyor.

kahramanmaras-yollar-asfaltlaniyor

GAZİ OSMAN PAŞA VE KÖLE HAFIZ BULVARLARI YENİLENİYOR

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında, Gazi Osman Paşa ve Köle Hafız Bulvarları toplamda 2 kilometrelik bir alanda baştan sona yenileniyor. Bu bulvarlardaki geliş ve gidiş istikametleri, daha konforlu ve güvenli bir ulaşım deneyimi sunmak amacıyla elden geçiriliyor.

ULAŞIMIN İYİLEŞTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR

Büyükşehir Belediyesi, bu proje ile Gazi Osman Paşa ve Köle Hafız Bulvarlarında ulaşımı iyileştirmeyi hedefliyor. Özellikle yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bu arterlerde çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanması bekleniyor.

ALTERNATİF GÜZERGÂHLAR KULLANIMINA DİKKAT ÇAĞRISI

Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmaların trafikte herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmaması için sürücülere trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri ve ulaşımda alternatif güzergahları kullanmaları konusunda uyarıda bulunuyor.

Bu sayede, şehirdeki ulaşımın kesintisiz ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi amaçlanıyor.