Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Mehmet Akpınar, vatandaş taleplerinin her zaman öncelikli olduğunu vurguladı.

DLK_6632

Kahramanmaraşlılar Dikkat: Dulkadiroğlu, Onikişubat, Pazarcık Ve Türkoğlu İçin Önemli Uyarı Kahramanmaraşlılar Dikkat: Dulkadiroğlu, Onikişubat, Pazarcık Ve Türkoğlu İçin Önemli Uyarı

VATANDAŞ İLETİŞİMİ HER KANALDAN

Sosyal medya, beyaz masa, web sitesi ve belediye ihbar hatları gibi farklı kanallardan gelen vatandaş taleplerini hızlı bir şekilde sonuçlandırdıklarını belirten Başkan Akpınar, "Her fırsatta altını çizerek ifade ettiğimiz üzere vatandaşlarımızın talepleri önceliğimizdir. Farklı kanallardan bizlere ulaşarak, ilçemizin sorun ve sıkıntılarını aktaran vatandaşlarımızın taleplerini hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz." dedi.

DLK_6614

BÜYÜK FELAKETTEN EN YOĞUN ŞEKİLDE ETKİLENEN İLÇE

Büyük bir felaket yaşayan Kahramanmaraş'ın en yoğun şekilde etkilenen ilçesi olduklarını hatırlatan Başkan Akpınar, "Bu felaketin izlerini silme adına ne gerekiyorsa yapacağız. Şuanda ilçemizin her noktasında ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Vatandaşlarımız müsterih olsun. Onların talepleri her zaman önceliğimizdir. Herhangi bir ayrım, ayrıştırma yapmadan ilçemizin her noktasına eşit hizmet götüreceğiz." şeklinde konuştu.

DLK_6601

BAŞKAN AKPINAR'DAN VATANDAŞLARA GÜVENCE

Dulkadiroğlu'nda vatandaşların taleplerine öncelik vererek çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Başkan Akpınar, "Büyük bir felaketten sonra yeniden ayağa kalkmak için hepimize büyük görevler düşüyor. Bu zorlu süreçte vatandaşlarımızla birlikte hareket ederek ilçemizi daha güzel bir yer haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz." dedi.

DLK_6585

DLK_6575

DLK_6552