Gaziantep'in Dört Bir Yanına Yeni Yollar Açılıyor

Gaziantep'in Dört Bir Yanına Yeni Yollar Açılıyor

Ulaşımdaki sıkıntıları asgariye indirmek için çalışmalarını sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kentin dört bir yanında yeni yollar açmaya devam ediyor. Fen İşleri Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, aynı zamanda asfalt ve kaldırım yenilemelerini de sürdürüyor.


Başkan Fatma Şahin’in göreve gelmesinden sonra başta dinamik kavşaklar olmak üzere ulaşımda bir takım yenilikler yapan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kentin 20 değişik bölgesinde yeni çevre yolları açtı.
Son bir ay içerisinde kentin değişik bölgelerinde imarlı yol genişletme ve yeni yollar açan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, şu bölgelerde çalışmalar yaptı:
“Nükhet Celal Ersoy Caddesi ve Ali Nadi Ünler Bulvarı’nda asfalt çalışmaları. İslâhiye yeni çadır kent saha düzenlemesi. Osmangazi Mahallesi 60 Nolu Cadde’de 50 metreli imar yolu açma çalışmaları (Necmettin Erbakan Caddesi-Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı arası), Mavikent Mahallesi 115 Nolu Cadde’de imar yolu açma çalışmaları. (Yeni Şahinbey Sanayi Sitesi Yolu), Bülbülzade Mahallesi 12 ve 36 Nolu Caddelerin imar yolları açma çalışmaları. Akkent Mahallesi 416 Nolu Cadde’de imar yolu açma çalışmaları. Tevfik Kutlar Cadde’sinde imar yolu açma çalışmaları. Şahintepe Mahallesi 396 Nolu Cadde’de asfalt çalışmaları. Çaybaşı Besi Bölgesi’nde asfalt çalışmaları. Karacaahmet Mahallesi 8 Nolu Cadde’de asfalt çalışmaları. Sanayi Mahallesi Yeni Plastikçiler Sitesi yolunda asfalt çalışmaları. İlçelerde sathi kaplama asfalt çalışmaları.”(İHA)

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63