KSÜ'de yeni müdür atamaları

KSÜ'de yeni müdür atamaları

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi'nde (KSÜ) yüksekokul, meslek yüksekokulu, enstitüler ile ÜSKİM'e yeni müdür atamaları yapıldı.


Alınan bilgiye göre, Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Prof. Dr. Tufan Mert, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kurt ve Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Müdürlüğüne Doç. Dr. Selçuk Gencay atandı.


Kahramanmaraş Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Doç. Dr. Hüseyin Temiz, Andırın Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Yrd. Doç. Dr. Muharrem İmalı, Göksun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Mehmet Çitil, Pazarcık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne Yrd. Doç. Dr. Mehmet Pak, Türkoğlu Meslek Yüksekokul Müdürlüğü'ne Yrd. Doç. Dr. Adem Erol ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü'ne de Yrd. Doç. Dr. Nurhan Atilla getirildi.


Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü'ne Doç. Dr. Mustafa Şekkeli, Sosyal Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü'ne Doç. Dr. Abdullah Soysal ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü'ne Doç. Dr. Mehmet Boşnak atandı.


Üniversite-Sanayi Kamu İşbirliği Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne (ÜSKİM) Müdürlüğüne ise Doç. Dr. Mahit Güneş getirildi.


Üniversite yönetimi tarafından gerçekleştirilen atamalarda, yeni görevlerine başlayan öğretim üyelerine başarı dilendi.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çok şükür
Çok şükür - 6 yıl Önce

Kahramanmaraş meslek yüksek okulu'nda Elektronik bölümü öğrencilerinin genellikle bir öğretmenin dersten 3 hatta 4 yıldır ders tekrarına kalmasını ve bu duruma okul idaresi tarafından bugüne kadar yahu hocam sizin dersten bu kadar başarısızlık nedendir diye soran kimse yok. Hep suçlu öğrenci görünüyor ama işin boyutu bambaşka.80 puanlık kağıt veren 20 puan alırsa şükrediyor haline. Yeni müdürümüzün ve üst düzey idarecilerimizin bu duruma müdahale etmesini istiyoruz. Kendini diktatör zanneden şizofren bir öğretmenin kahrını çekiyoruz. Duyun sesimizi.Yıllarımız boşuna bu okulda heba oluyor. İçimizde 26-27 yaşında bu öğretmenin dersinden başarılı olamayan öğrenciler bulunmakta. Buradan üniversite yönetimine sesleniyorum. Sesimizi çıkaramıyoruz hep ders tekrarına kalma durumundan. Açıkcası korkuyoruz. Sayın Rektörümüze ve müdürümüze yeni görevlerinin hayırlı olmasını diler , bu durumla ilgilenmelerini önemle rica ediyoruz.KMYO Elektronik bölümü öğrencileri.

SIRADAKİ HABER

banner63