ELBİSTAN KAZAZEDELERİNE AĞLIYOR!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlamaları için Kahramanmaraş'tan Şanlıurfa'ya giden işçileri ve yakınlarını taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 5 kişi için cenaze töreni düzenlendi.

ELBİSTAN KAZAZEDELERİNE AĞLIYOR!

Akşam saatlerinde Şanlıurfa’dan karayolu le Elbistan’a getirilen ve morga konulan Şükran Entemiz ve kızı Melike Uysal, Gazel Kısaca, Havva Ağca ve Onur Yay’ın cenazeler, öğle saatlerinde törenin yapılacağı ve cenaze namazının kılınacağı Hocazade Cami’ne götürülmek üzere alındı. Cenazelerin alınışı sırasında Elbistan Devlet Hastanesi ve Elbistan Adliyesi personeller de mesai arkadaşlarını son yolculuğuna uğurlamak için morg önünde toplandı.
GÖZYAŞLARI SEL OLDU
2’si devlet hastanesi personel, 1’ de adliye personel olan 5 kişinin cenazesi, cenaze araçları le getirildikleri Hocazade Cam yanında binlerce kişi tarafından karşılandı. Cenaze törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Kahramanmaraş Valsi Vahdettin Özkan, milletvekilleri, siyasiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda vatandaş saf tuttu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, cenaze yakınlarına başsağlığı dileklerinde bulundu. Cenazeler, kılınan namazın ve helallik alınmasının ardından İlçedeki değişik mezarlıklarda defnedilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER