Knight Online Agartha GB Nedir?

Knight Online Agartha GB Nedir?

Knight Online Agartha GB nedir sorusu özellikle yeni oyuncular tarafından sıklıkla sorulan bir soru olarak öne çıkıyor. Uzun yıllar önce hayatımıza girmiş ve hala popülaritesini devam ettiren bir oyun olan Knight Online’da birçok farklı server ya da sunucu bulunmaktadır. Bunlar arasında en yeni olanlardan birisi de Knight Online Agartha sunucusudur. Diğer serverlarda da olduğu gibi Agartha serverı da Knight Online GB yani Gold Bar alım satım işlemlerine açık durumdadır. Oyunun para birimi olan GB oyuncular için birçok farklı imkân sağlamaktadır. Agartha GB alım ve satım işlemlerinizi diğer serverlarda da olduğu gibi Kopazar üzerinden en güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Agartha GB Nereden Alabilirim?

Agartha GB alım satım işlemleri diğer serverlardaki sistemle aynı şekilde yapılmaktadır. Agartha GB nereden alabilirim sorusunun cevabı olarak da akla gelen ilk adres yine Kopazar! 15 yılı aşkın bir süredir Knight Online GB alım ve satım işlemlerinde müşterilerine en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaya devam eden Kopazar, Agartha GB satışı ya da alışı için de aynı hizmete devam etmektedir.

Agartha GB Nasıl Alınır?

Agartha GB nasıl alınır ya da Agartha GB nasıl alabilirim sorularınıza cevap arıyorsanız bu bölüm size yardımcı olacaktır. Knight Online Agartha GB alım ya da satım işlemlerinizi güvenilir şekilde tamamlamak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

1.  Öncelikle sitemize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sipariş verebilmek için üyeliğinizde alacağınız GB miktarı karşılığında bakiyeniz olduğundan emin olunuz.

2.  Almak istediğiniz ürün sayfasını ziyaret ediniz. Agarta GB işlemi için bu sayfayı(kopazar.com/knight-online-gold-bar/agartha)  kullanabilirsiniz.

3.  Server listesinden Agartha’yı seçiniz ve almak istediğiniz GB adetini giriniz. (Sitemizde Agarta Server’ı için 1 adet 1 M olarak belirtilmiştir. 1 GB 100 Adete denk gelmektedir.)

4.  Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına oyun içerisindeki adınızı eksiksiz şekilde giriniz.

5.  Teslimat yerlerimiz oyuncu adı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir. Teslimatlar Trade ile yapılmaktadır.

ÖNEMLİ UYARI: Oyun içerisinden Kopazar adıyla yazan kişilere kesinlikle güvenmeyiniz. Biz sizinle oyun içerisinde iletişim kurmayız. Kesinlikle kimseyle bilgilerinizi paylaşmayın veya aldığınız GBleri kimseye geri vermeyiniz.

Agartha GB Nasıl Satılır?

Agartha GB nasıl satılır ya da Agartha GB nereye satabilirim sorularının cevabı da yukarıdaki bölüme çok benzer diyebiliriz. Agartha GB alımında olduğu gibi Agartha GB satışı için de Kopazar.com üzerinden güvenli şekilde işlem yapabilirsiniz. Agarta GB satış işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

1.  Öncelikle sitemize üye girişi yapmanı gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra GB Satış sayfasına (https://www.kopazar.com/knight-online-gold-bar) gidiniz.

2.  Listede bulunan Agartha serverını seçiniz ve satış yapacağınız adet sayısını girerek “Satış yap” butonuna tıklayınız.

3.  Açılan pencerede “Oyundaki Adınız” kısmına GB teslimatı yapacağınız karakterin adını eksiksiz şekilde giriniz.

4.  GB Teslimat noktaları Oyun adınızı girdiğiniz sayfada belirtilmiştir.

5.  Sitemizde bulunan “Gold Satışlarım” kısmında size çalışanlarımız tarafından nick verilecektir. Lütfen nicki kontrol ediniz. Oyun içerisinde dolandırıcılara dikkat ediniz. Kopazar çalışanları sizinle oyun içerisinde iletişime geçmez.

6.  Teslimat Trade ile yapılmaktadır. GB teslimatından sonra ücretiniz kısa süre içerisinde bakiyenize yansıyacaktır.

ÖNEMLİ UYARI: Oyun içerisinden Kopazar adıyla yazan kişilere kesinlikle güvenmeyiniz. Biz sizinle oyun içerisinde iletişim kurmayız. Kesinlikle kimseyle bilgilerinizi paylaşmayın.

Agartha GB Fiyatı Ne Kadar?

Agartha GB fiyatı diğer serverlarda da olduğu gibi anlık olarak güncellenmektedir. Agartha GB fiyatı neden sabit değil sorusunun cevabı Knight Online GB fiyatları neden sürekli değişiyor sorusuyla aynıdır. KO GB fiyatları serverların yaşı, aktif oyuncu sayısı ve piyasadaki genel stok durumu gibi farklı faktörlerden etkilenmektedir. Bu nedenle Knight GB fiyatları gün içerisinde anlık olarak değişiklik gösterebilmektedir. 

Agartha GB fiyatı ne kadar sorusunun cevabı için bu Agartha Gold Bar üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Teslimat Avantajıyla Kopazar’dan GB Almak Çok Kolay!

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2022, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER