Bazı atama ve görevden alma kararları

Bazı atama ve görevden alma kararları

Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm ile Milli Savunma Bakanlıklarına atamalar yapıldı.


Başbakan Yardımcılığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Gençlik ve Spor, Kültür ve Turizm ile Milli Savunma Bakanlıklarına atamalar yapıldı.


Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Mahmut Ballı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Bakanlık Temsilcisi olarak Bakanlık Müşaviri Faruk Çakmak, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Aktüerya ve Fon Yönetimi Daire Başkanlığına Fırat Işık ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Cemre Berker Ülker'in ataması yapıldı. 


Tunceli Müftüsü Hüseyin Yıldırım, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mahmut Özbay, Tapu ve Kadastro Edirne Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Mustafa Caner Şahin, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yazar, Milli Kütüphane Başkanı Tuncel Acar, Niğde Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Öncel Koç ile Manisa Kültür ve Turizm Müdürü Erdinç Karaköse, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındı.


Öte yandan, Milli Savunma Bakanlığında, 83 hakim subay, 12 hava hakim subay ile 14 askeri hakim subayın ataması yapıldı.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2014, 06:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67