Kipaş Holding'e teşekkürlerin en anlamlısı edildi!

Ülke ekonomisine ve istihdama sağladığı katkılarla Kahramanmaraş’ın ve bölgesinin en önemli firmalarından olan Kipaş Holding’ e belki de teşekkürlerin en anlamlısı edildi.

Kipaş Holding'e teşekkürlerin en anlamlısı edildi!

Şehit Mehmetçiklerimizin bakmakla yükümlü olduğu yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklerimize maddi ve manevi destek sağlayan Mehmetçik Vakfı Kipaş’ın yaptığı bağış sebebiyle bir teşekkür mesajı yayınlandı.

İşte Mehmetçik Vakfı’nın yayınladığı bu anlamlı teşekkür yazısı;

“Vatanimizin ve ulusumuzun güvenliği, huzuru ve refahı için canlarını hiçe sayarak şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerimizin bakmakla yükümlü olduğu yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklerimize sosyal ve ekonomik destek sağlamayı, çocuklarını üniversite seviyesi dahil okutmayı gaye edinen, gücünü Yüce Milletimizin üstün insanlık ve yardımlaşma duygusundan alan Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı olarak desteklerinden dolayı Kipaş Holding’e teşekkürlerimizi sunarız”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı M.Hanefi ÖKSÜZ;

“Kipaş Holding olarak her zaman Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu belirtmek isteriz. Bizler; onların yaptıkları fedakârlıkların bilincindeyiz ve bir nebzede olsa onlara destek olabildiysek ne mutlu bizlere. Onların kahramanlıkları ve fedakârlıkları yanında bizim bağışlarımız küçük kalmakla birlikte Mehmetçik Vakfı’nın tüm kampanyalarına büyük rakamlar ile destek vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER