‘O Ses Türkiye’de bir Kahramanmaraşlı

‘O Ses Türkiye’de bir Kahramanmaraşlı

Ekranların sevilen ses yarışması O Ses Türkiye'nin son bölümüne katılan Kahramanmaraşlı 20 Yaşındaki Osman Berkhan jüri üyelerini kendine hayran bıraktı.


Tv8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında katılan Kahramanmaraş' ın Göksun İlçesi Çardak Köyünden Osman Berkhan, O ses Türkiye de şehrimizi temsil ediyor.


Kahramanmaraş’ta ailesi ile birlikte yaşayan Konservatuara hazırlanan 20 yaşındaki Osman Berkhan aynı zamanda Kahramanmaraş’ta müzikle uğraşan ve Caferlerde’de canlı müzik yapan berkhan üç yıl önce gitar çalmaya başladığını ve hayatın bir köşesinde müziğin olacağın vurgusunu yaptı. 


Osman Berkhan seslendirdiği şarkı ve sempatik tavırları ile jüri üyeleri ve izleyicilerin büyük ilgisini çekti.


Yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın  yaptığı ve beğeni ile izlenilen O Ses Türkiye yarışmasının dün yayınlanan bölümünde Kahramanmaraşlı Osman Berkhan adından söz ettirdi.  Kahramanmaraş’tan katılan ve Kafkas kökenli çeçen yarışmacı, söz ve bestesi Haluk levent yollarda bulurum seni adlı şarkıyı seslendirdi.


Jüri üyeliğini Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur'un yaptığı ses yarışmasına yarışmacı olarak katılan 20 yaşındaki Osman Berkhan’a bütün jürilerinden tam not aldı.


Jüri üyelerinden tam Not alan Yarışmacı, yoluna Gökhan ile devam etme kararı aldı.


29 Aralık Pazartesi TV8 ekranlarında ikinci tura katılacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 07:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63