Çocuk Nöroloğu Prof.Dr.Dilber'den örnek davranış!

Kahramanmaraş’ta çocuk nörolojisi alanında hizmet veren Prof.Dr. Cengiz Dilber, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, muayene olmak isteyenleri muayene yapabileceğini, ücrette zorlama olmayacağını ve ücret ödemeyecek hastalara da her türlü desteği verebileceğini belirtti.

Çocuk Nöroloğu Prof.Dr.Dilber'den örnek davranış!

Türkiye’nin sayılı hekimleri arasında gösterilen Prof. Dr. Cengiz Dilber, geçilen çok hassas süreçte hastalara destek vermeyi ulusal bir görev saydığını belirterek örnek bir davranışa imza attı. Çocuk Nörolojisi branşında sayısız hastayı tedavi eden Prof. Dr. Dilber, Korona Virüs nedeniyle hastanelere gitmek istemeyen hastalarına ücret gözetmeksizin yardımcı olabileceğini ifade etti

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kısa sürede beğeni yağmuruna tutulurken Çocuk Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Cengiz Dilber şu ifadeleri paylaştı; “Hastalarıma önemli duyuru; Korona Virüs nedeniyle hastanelere gitmek istemeyen hastalarımız grip olmamak şartıyla muayenehaneye gelebilirler. Zor dönem bitene kadar ücret konusunda zorlama yoktur. Ücret ödemeyecek hastalarımıza da her türlü desteğimizi açıkça belirtiyorum. Riski en aza indirmek için whatsapp ve telefon görüşmeleri ile de hastalara yardımcı olabiliriz. Bu zor günlerde sizlere destek vermeyi ulusal bir görev sayıyorum.”

Dilber’in bu paylaşımı halk arasında takdirle karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63