Depremzede Haberleri

Depremzede haberleri ve güncel Depremzede gelişmeleri, Depremzede ile ilgili tüm video, Depremzede fotoğrafları ve Depremzede haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


GÜNDEM

Malatya'daki depremzede öğrenci Arda Taşdemir, 2024 YKS'de Türkiye birincisi oldu. Başarısının ardında aile ve öğretmen desteği yatıyor.

GÜNDEM

Hatay'da depremzede ailenin konteynerine giren hırsızlar, buzdolabındaki gıda maddeleri ve elektronik eşyaları çaldı. Polis, hırsızları yakalamak için soruşturma başlattı.

KÜLTÜR-SANAT

Kahramanmaraş'ta 60 yıldır dede mesleğini sürdüren esnaf, depremde iş yeri yıkılmasına rağmen konteyner iş yerinde mesleğini devam ettiriyor.

GÜNDEM

Malatya'da konteyner kentte kalan 7 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Depremi'nde eşi ve sevdiklerini kaybeden Hasan Er, 13 saat göçük altında kaldıktan sonra mucizevi bir şekilde kurtuldu. Ceset torbasına...

Kahramanmaraşlı emekliler Mustafa Uludağ ve Ökkeş Kavgacı, depremzedelere umut veren bir sistem geliştirdi. Enkazdan çıkardıkları malzemelerle tasarladıkları manyetik ısı regülatörü...

Kahramanmaraş'taki depremde ayakta kalan İMO binası, yıkım riskiyle karşı karşıya. Bilgi eksikliği ve yıkım iddiaları gündemde.

GÜNDEM

Bursa'da depremzedeleri taklit edip kadınları fuhşaya zorlayan çete çökertildi. 4 şüpheli tutuklandı, 5 kadın kurtarıldı. Detaylar haberimizde!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, AFAD Başkanı olarak atanan Okay Memiş’e hayırlı olsun ziyareti...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş depremi sonrası kayıpların aileleri, kimlik tespiti ve yakınlarını bekliyor. Umutsuz bekleyiş sürüyor.

KAHRAMANMARAŞ

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, dar gelirli depremzedelere ücretsiz sosyal konutlar sunuyor. İlk etapta 20 konut inşa ediliyor.

Kocaeli'de yaşanan olay, Kahramanmaraşlı depremzede ile öğretmen arasındaki araç anlaşmasının şiddetle sonuçlandı.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl