Ekmek Haberleri

Ekmek haberleri ve güncel Ekmek gelişmeleri, Ekmek ile ilgili tüm video, Ekmek fotoğrafları ve Ekmek haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


EKONOMİ

Ekmek ve simit fiyatlarına zam mı geliyor? TESK tarafından yapılan açıklamada, ekmek ve simit fiyatlarının il genelinde oluşturulacak komisyon tarafından...

Kahramanmaraş'ta ekonomik zorluklarla mücadele eden vatandaşlar, uygun fiyatlı ekmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

GÜNDEM

Kahramanmaraş'ın komşusu Kayseri'de ekmek fiyatlarına sürpriz indirim: 200 gram ekmek artık 5 TL! Bölge halkı bu değişimi memnuniyetle karşılıyor.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesinde ekmeğe yapılan yeni zam, vatandaşların ekonomik zorluklarını artırarak asgari ücretin erimesine neden oldu.

EKONOMİ

Asgari ücret artışı sonrası Ankara ve Nevşehir'de ekmeğe zam geldi. Detaylar haberimizde!

EKONOMİ

Asgari ücret ve maliyet artışları nedeniyle Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı, ocak ayında ekmeğin fiyatında olası bir artışı gündeme getdi.

GÜNDEM

Tekirdağ Kapaklı'da yaşanan ekmeğin içinden çıkan ip skandalı! İki vatandaşın şaşırtıcı deneyimleri ve tepkileri.

Kahramanmaraş'ta ekmek fabrikasından çıkan çivi benzeri metal parça olayıyla ilgili denetim eksikliği tartışması ve vatandaşların talepleri.

EKONOMİ

Ekonomik zorluklar nedeniyle Isparta ve Çorum'da ekmek fiyatlarına yapılan yüzde 50 zamla gramaj ve fiyatlar arttı.

EKONOMİ

Isparta’da ekmek fiyatlarına yüzde 50 zam geldi.

KAHRAMANMARAŞ

Elbistan Belediye Başkanı, deprem sonrası üretilen halk ekmeğini vatandaşlara ücretsiz dağıtacak. Yardım amaçlı, belediye kendi tarlalarında üretim yapıyor.

EKONOMİ

Trabzon'da yapılan ekmek fiyatlarına zam kararı alındı. 200 gramlık ekmek 220 gram ve 7,5 TL, 400 gramlık ekmek ise 440...

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl