Euro Haberleri

euro haberleri ve güncel euro gelişmeleri, euro ile ilgili tüm video, euro fotoğrafları ve euro haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


EKONOMİ

İsrail'in İran'a misillemesi ile küresel piyasalar sarsıldı. Altına yatırımcı ilgisi arttı ve gram altın 2.500 TL'yi aşarak yeni bir rekor...

GENEL

9 Nisan 2024 tarihinde 1 Euro = 34,9960 TL. Dolar kuru da 32,2230 TL. Yatırımcıların gözü ABD'de açıklanacak TÜFE verilerinde.

EKONOMİ

Dolar 32 TL'yi aştı, Euro 35 TL'ye dayandı. Altın da tarihi zirvelere tırmanıyor. Yerel seçimlere 5 gün kala artan belirsizlik,...

EKONOMİ

Ocak ayında ilk defa 2023'ten sonra dış borç azaldı! Sebebi de bankalar dışındaki sektörlerin borçlarını azaltması. Bankalar ise yurt dışından...

EKONOMİ

Türkiye'nin Şubat ayı enflasyon verileri açıklandı: Dolar, Euro ve altın fiyatlarında yükseliş sürüyor, ekonomideki son durum veriler haberimizde.

EKONOMİ

Türk Lirası her gün değer kaybederken, Doç. Dr. Atilla Çifter'den döviz kurları için endişe verici bir uyarı geldi. Detaylar haberde.

EKONOMİ

Dolar ve altın fiyatlarındaki yükseliş sürerken, TL karşısında rekorlar ve piyasa dalgalanmaları detaylı analizi. Kripto ve petrolde son durum.

EKONOMİ

Piyasalar, ABD enflasyon verilerinin etkisiyle hareketleniyor. Dolar/TL rekor seviyede, altın ve kripto paralarda sert düşüş yaşanıyor.

EKONOMİ

TÜİK'in açıkladığı Kasım enflasyon rakamları piyasaları etkiliyor. Dolar, Euro ve altın rekor seviyelerde. ABD Fed'in faiz kararı bekleniyor. Detaylar burada.

EKONOMİ

Dolar, Euro ve altın fiyatlarındaki düşüş, TCMB'nin enflasyonla mücadelede ilerleme sinyali vermesiyle birlikte, piyasalarda yatay seyri tetikledi. Güncel döviz kurları,...

EKONOMİ

Ekim 2023: Enflasyon verileri açıklandı, döviz kurları yükselirken Türk Lirası rekor düşüşte. Piyasalarda son durum ve gelişmeler.

EKONOMİ

Orta Doğu gerilimi ve piyasa dalgalanması nedeniyle güvenli liman arayışı: Döviz, altın, kripto ve petroldeki son durum.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl