Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 65. Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya'yı ziyaret ederek MÜSİAD Almanya öncülüğünde gerçekleştirilecek Sevgi Çocuk Evleri projesi hakkında istişarede bulundu.

Toptaş: Hemşehrilerimizin Güven ve Desteği Bizlere Güç Veriyor Toptaş: Hemşehrilerimizin Güven ve Desteği Bizlere Güç Veriyor

SEVGİ ÇOCUK EVLERİ İÇİN PROTOKOL MÜJDESİ

Güngör, Ankara ziyareti sırasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya ile bir araya geldi. Ziyarette, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Dr. Tuba Köksal ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel de hazır bulundu.

Görüşme, MÜSİAD Almanya Şubesi tarafından Kahramanmaraş'a kazandırılacak Sevgi Çocuk Evleri projesine yönelik detaylı bir istişare ortamında gerçekleşti.

Başkan Güngör, Kaya'ya nazik misafirperverliği ve projeye sağlanan desteklerinden dolayı teşekkür etti. Güngör, yaptığı açıklamada, "Milletvekilimiz Tuba Köksal ve İl Başkanımız Fırat Görgel ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, 65. Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'yı ziyaret ettik. Sayın Bakanımızın liderliğinde, MÜSİAD Almanya Şubesi tarafından şehrimize kazandırılacak Sevgi Çocuk Evleri'nin protokolünün yapıldığı müjdesini aldık. Şehrimize hayırlı olsun" dedi.