Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü'nün heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından ağırlanarak, yeni sezona dair umutları ve hedefleri dile getirdi.

BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Fenerbahçe-Başakşehir 28 Eylül beIN Sports 1 LİNK BEDAVA CANLI MAÇ İZLE Fenerbahçe-Başakşehir 28 Eylül beIN Sports 1 LİNK

DESTEK HER ZAMAN YANLARINDA

Başkan Güngör, görüşme sırasında yaptığı açıklamada, "Bizler her zaman spor ve sporcunun yanındayız. Spor kulüplerimize desteklerimizi artırarak sürdürüyoruz. Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübümüzün yöneticilerine, teknik heyetine ve sporcularına yeni sezonda başarılar diliyoruz" dedi.

Ziyaret (1)-2

YÜKSELİŞİN HİKAYESİ

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 2. Lig'de kayda değer başarılar elde ederek namağlup bir şekilde 1. Lig'e yükselmişti. Bu başarıyı elde eden takımın Başkanı Sayın Halit Bekereci ve sporcuları, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından kabul edildi. Başkan Güngör, kulüp başkanından takımın son durumu hakkında bilgi aldı ve sporcularla samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR DİLEĞİ

Kulüp Başkanı Halit Bekereci, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e gösterdikleri destek ve misafirperverlikleri için teşekkür etti. Yeni sezonda takımlarına başarılar diledi ve birlikte daha büyük hedeflere yürümek için ellerini birleştirmeye devam edeceklerini ifade etti.