Eski Bakan Akdağ depremzedelere ve KSÜ'yü ziyaret etti

65. Hükümet Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 65. Hükümet Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 65. Hükümet Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Adana Miletvekili Ahmet Zenbilci ve Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine ve depremzedelere (KSÜ) ziyarette bulundu.

Eski Bakan Akdağ depremzedelere ve KSÜ'yü ziyaret etti

KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Acil Durum Koordinasyon Merkezi’nde KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım’ı ziyaret eden heyet, hastanede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

KSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan depremzedeleri ziyaret eden heyet, geçmiş olsun dileklerini iletti.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Alptekin Yasım ziyaretlerinden dolayı heyete teşekkür ederek "İlimiz 6 Şubat Pazartesi günü iki depremle sarsıldı. 11 ilimizde 500 km çapından etkili olan depremler çok büyük bir yıkıma yol açmıştır. Devletimizin ilgili kurumları yanında sivil toplum örgütlerimiz ve gönüllülerimiz afetzedelerimize yardım etmek için yoğun çaba harcıyor. İnşallah çok yakında yaralarımızı sararak yıkılan şehirlerimizi yeniden milletçe ayağa kaldıracağız." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER