Kahramanmaraş ve çevre illerde eş değiştirmeli fuhuş operasyonunda yeni gelişme!

Kahramanmaraş ve çevre illerde eş değiştirmeli fuhuş operasyonunda yeni gelişme!

Kahramanmaraş ve çevre illerde eş değiştirmeli fuhuş operasyonunda yeni gelişme!

Kahramanmaraş’la birlikte 16 ilde düzenlenen swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen 74 kişiden 28’i serbest kalırken 41 şüpheli ise adliyeye sevk edildi. 5 kişinin ise arandığı ifade edildi. Şüphelilerin ifadesinde çiftlerin ışıkları kapatıp disko topuyla eğlendikleri ortaya çıktı.

Operasyonu yürüten Adana Emniyeti swinger organizasyonunda, parti masraflarını karşılayamayınca eşlerine de fuhuş yaptırdıklarını belirledi. Bu hafta gündeme bomba gibi düşen olayla ilgili işte yeni gelişmeler

TESİSATÇI KENDİSİNİ, DİŞ HEKİMİ OLARAK TANITMIŞ

Adana merkezli 16 ilde swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yaptıkları öne sürülen kişilere yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 69 kişiden 28’i serbest bırakılırken, 41 şüpheli ise adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin şehir şehir gezip parti masraflarını karşılayamayınca eşlerine para karşılığı fuhuş yaptırdıkları ortaya çıktı. Şüphelilerden su tesisatçısı M.S.Ş’nin kendisini diş hekimi olarak tanıttığı, kadınlarla birlikte olduktan sonra para vermeden kaçtığı öne sürüldü.

35 EVLİ ÇİFT 3 KADIN VE 1 TRANS

Savcılıktan alınan izinle 6 ay teknik takibe alınan 35 evli çift ile 3 kadın ve 1 trans birey olmak üzere toplam 74 kişinin şehir şehir gezerek grup halinde birliktelik yaşadıkları belirlenmişti. Kahramanmaraş’la birlikte 16 ilde organizasyona katılan kişiler teknik takibe alınmış ve 80 adrese 500 polisle operasyon düzenlenmişti. Operasyonda 69 kişi gözaltına alındı. Evlerde yapılan aramalarda çok sayıda fantezi ürünü, uyuşturucu hap, Hint keneviri, esrar ve silah ele geçirdi.

KENDİNİ DİŞ HEKİMİ OLARAK TANITAN TESİSATÇI: “ONLARA İYİ YAPTIM”

M.S.Ş. isimli su tesisatçısı olarak çalışan bir kişinin, kendisini diş hekimi olarak tanıtıp yanında getirdiği kadınla swinger partilerine katıldığı belirlendi. Partilerde farklı çiftlerle birlikte olan M.S.Ş.’nin kadınlara para vermediği ve kocalarına ise, "Sizin eşinizin çantasına bin lira para koydum, söylemedi mi? Ne kadar ayıp” dediği, ayrıca cep telefonu ve bilgisayar alacağını söyleyerek, kadınları kandırdığı belirtildi. M.S.Ş.'nin ifadesinde, "Onlara iyi yaptım” dediği öğrenildi.

AYNI APARTMANDA ALTLI ÜSTLÜ PARTİ

Swinger şüphelilerin her hafta cumartesi günü evlerde toplanıp parti yaptığı ve parti sırasında mutlaka ışıkları kapatıp disko topu kullandıkları öğrenildi. Aynı apartmanda altlı üstlü iki komşunun evinde aynı saatlerde yapılan partide, alt kattaki komşunun disko topu bozulunca üst kat komşusundan aldığı ifade edildi. Bunun yanı sıra iki kardeşin de swinger partilerine katılarak eşlerine 2 bin lira karşılığında fuhuş yaptırdığı öne sürüldü. Şüphelilerden M.B.’den referans almayan hiç kimsenin partiye katılamadığı iddia edildi.

Şüphelilerin, ifadelerinde para aldıklarını kabul etmedikleri, fantezi amaçlı birlikte olduklarını söyledikleri öne sürüldü. Yapılan teknik ve fiziki takipte ise şüphelilerin bu işe fantezi amaçlı başladıkları, ancak haftada bir şehir şehir buluşup parti yapmaya paraları yetmeyince eşlerine para karşılığı fuhuş yaptırdıkları, parti masraflarını karşılattıkları öğrenildi.

Öte yandan şüphelilerle birlikte polisin hazırladığı 16 klasörün adliyeye götürülmesi dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63