Mali Müşavirlerin Yeni Başkanı Sarıyıldız oldu

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nın (KMSMMMO) seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirilmiş ancak başkan seçilememişti. Başkan adaylarının yaptığı listeler neticesinde bugün başkan belli oldu. Buna göre Atilla Sarıylıdız yeni başkan oldu

Mali Müşavirlerin Yeni Başkanı  Sarıyıldız oldu

Yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında "Atilla Sarıyıldız" Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Bugün yapılan Yönetim Kurulu Toplantısının ardından görev dağılımı belirlendi. Buna göre, Atilla Sarıyıldız Yönetim Kurulu Başkanı, Abdullah Kalın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Sekreter, Mustafa Adalı Sayman, Aydoğan Düzgüner Üye, Ertan Sakızcı Üye olarak seçildi.
"KMSMMMO'nun 23'nci seçimli genel kurulunu" 12 Mayıs Pazar günü sabah gerçekleştirilmişti. Yönetim kurulu, denetim kurulu ve birlik delegelerinin seçimi saat 17.00’da sona ermiş, çarşaf liste yönetimi ile yapılan ve 613 delegenin 523’ünün oy kullandığı genel kurulda oy verme işleminin tamamlanmasıyla açılan zarfların sayımı sonunda Aydoğan Düzgüner 194, Abdullah Kalın 193, mevcut başkan Halit Alcı ise 136 oy almıştı. Seçimde alınan oylara göre Abdullah Kalın 2, Aydoğan Düzgüner 2, Halit Alcı grubu ise 1 yönetim kurulu üyesi çıkarmıştı. Bugün yapılan toplantı neticesinde yeni başkanın Sarıyıldız olduğu bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER