Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti Türkoğlu İlçe Başkanı Hasan Kızıldağ, İYİ Parti'den istifa etti

Kahramanmaraş'ta yaşayan Menekşe Tıraş, yüzde 60 zihinsel engelli oğlu Ünal Tıraş'ın kaybolduğunu ve bulunması için Esra Erol'un programına başvurdu. Acılı anne, oğlunun 6 Nisan sabahı 'balığa gidiyorum' diyerek evden çıktığını ancak bir daha haber alamadığını söyledi.

Daha önce 6 Şubat'taki Kahramanmaraş depreminde 2 evladını da kaybeden Menekşe Tıraş, oğlunun kendi başına bir şey yapamayacağını ve kandırılmış olabileceğini belirterek yetkililerden ve vatandaşlardan yardım istedi.

"OĞLUMU NE OLUR BULUN?"

Menekşe Tıraş, Esra Erol'a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Oğlum Ünal 6 Nisan sabahı balığa gidiyorum diyerek evden çıktı. Ondan sonra bir daha haber alamadım. O kendi kendine gidemez, tek başına bir şey yapamaz. Ne olur oğlumu bulun. Daha önce depremde 2 evladımı da kaybettim. Bu acıyı bir daha yaşayamam."

PARAYI ZAAFI OLABİLİR Mİ?

Acılı anne, oğlunun paraya zaafı olduğunu ve kandırılmış olabileceğini de iddia etti. Menekşe Tıraş, oğlunun bulunması için herhangi bir bilgisi olan vatandaşlardan yetkililere veya programa bilgi vermelerini rica etti.