Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Azerbaycan Bulvarı'ndaki geçici çarşılarda faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Başkan Güngör, esnafların memnuniyetini dile getirirken, AFAD ve diğer kardeş belediyelerin desteğiyle oluşturulan 3 bin 615 geçici iş yerinin esnaf için büyük bir umut kaynağı olduğunu belirtti.

Kahramanmaraş'ta depremzedeye tazminat kararı! Müteahhit tutuklu, diğerleri hesap verecek mi? Kahramanmaraş'ta depremzedeye tazminat kararı! Müteahhit tutuklu, diğerleri hesap verecek mi?

BAŞKAN GÜNGÖR: "ESNAFIMIZA KALICI İŞ YERLERİ İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR"

Başkan Güngör, Azerbaycan Bulvarı'ndaki geçici çarşılarda esnafları ziyaret ederken, esnafların taleplerini dinleyerek çözüm odaklı istişarelerde bulundu.

Ziyaret (10)

Büyükşehir Belediye Başkanı, vatandaşlarla da samimi sohbetler gerçekleştirdi. Esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunan Güngör, şehirde oluşturulan geçici iş yerlerinin esnaflar arasında büyük memnuniyet yarattığını bir kez daha gözlemlediklerini ifade etti.

Aynı zamanda, kalıcı iş yerleri konusunda da ilgili bakanlık ve TOKİ tarafından sürdürülen inşaat çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Başkan Güngör, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, taleplerini dinlemeye, istişarelerde bulunmaya gayret ediyoruz. Bugün de meclis üyelerimizle birlikte Azerbaycan Bulvarı'ndaki geçici çarşılarda faaliyet gösteren esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ederek hayırlı işler dileklerimizi ilettik. Esnaflarımızın geçici iş yerlerinden duyduğu memnuniyete bir kez daha şahit olduk. AFAD ve kardeş belediyelerimizin destekleriyle şehrimizde oluşturulan 3 bin 615 geçici iş yerimiz esnafımıza umut oldu. Kalıcı iş yerleri ile ilgili de Bakanlığımız ve TOKİ inşa çalışmalarını sürdürüyor. Emeği geçen, bu süreçte yanımızda olan herkese canı gönülden teşekkür ediyor, esnafımıza bereketli kazançlar diliyoruz" şeklinde konuştu.

Editör: İsa Aslantaş