Esnaf Haberleri

Esnaf haberleri ve güncel Esnaf gelişmeleri, Esnaf ile ilgili tüm video, Esnaf fotoğrafları ve Esnaf haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Başkan Görgel esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini dinledi. Görgel: "Söz verdiğimiz gibi daima hemşehrilerimizle birlikte olmaya devam ediyoruz." dedi.

KÜLTÜR-SANAT

Kahramanmaraş'ta 60 yıldır dede mesleğini sürdüren esnaf, depremde iş yeri yıkılmasına rağmen konteyner iş yerinde mesleğini devam ettiriyor.

KAHRAMANMARAŞ

Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Mehmet Akpınar ve Onikişubat Belediye Başkan...

GÜNDEM

Areda Survey'nin sonuçlarına göre Türkiye'de esnafa güven düşük. Türk halkının yarısı esnafa güvenmiyor. Detaylar haberimizde!

KAHRAMANMARAŞ

Başkan Güngör, Kahramanmaraş'taki esnafın taleplerini çözüme kavuşturuyor. Ticaretin güçlenmesine destek veriyoruz.

KAHRAMANMARAŞ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı, asrın felaketi sonrası konteyner çarşılardaki esnaflara destek oluyor ve toplumun dayanışmasını vurguladı.

GÜNDEM

Antalya'da turiste yüksek fiyatlı sigara skandalı! Esnafa 21,936 TL ceza. Türkiye'deki turist fiyatlandırması tartışması.

KAHRAMANMARAŞ

Başkan Güngör, Kahramanmaraş'ta esnafları ziyaret ederek geçici iş yerlerinin önemini vurguluyor. Kalıcı iş yerleri için çalışmalar devam ediyor.

EKONOMİ

Bankaların yüksek POS komisyonları ve uzun geri ödeme süreleri nedeniyle esnafın tercihi: IBAN ile hızlı ve kolay ödeme!

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta depremde yıkılan esnafın hikayesi: Kömür satışıyla ayakta kalma mücadelesi.tr

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçesi'ne bağlı Tekir'de çeşmelerin kapanması esnafı etkiliyor. Tekir Yaylası'ndaki araçlar duramayınca satışlar düşüş gösteriyor. Esnaf çözüm bekliyor.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Şimşek: KOBİ'lere daha fazla kredi ve destek, ekonomik büyümeye katkı sağlayacak.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl