Kahramanmaraş'ın Tarihi Kapalı Çarşı girişinde gerçekleşen ilginç olay, çevredeki vatandaşlar tarafından kayda alındı. Yaşlı bir vatandaşın sokak köpekleri ile samimi diyalogu, izleyenleri güldürdü.

EĞLENCELİ ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Yaşlı vatandaşın, sokakta bulunan 2 köpek ile kurduğu eğlenceli diyalog anları, çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi. Görüntülerde, yaşlı vatandaşın köpeklere sevgi gösterisi yapması ve onlarla konuşması, sosyal medyada da hızla paylaşıldı.

yasli-vatandasin-2-kopekle-konusmasi-herkesi-gulumsetti

GÜLÜMSETEN GÖRÜNTÜLER İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

Yaşlı vatandaşın sevimli jestleri ve köpeklerle geçirdiği keyifli anlar, izleyenleri adeta büyüledi. Sosyal medya kullanıcıları, bu eğlenceli görüntüleri paylaşarak, günlük streslerini bir nebze olsun unutma fırsatı buldu.

Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme! Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme!

KENTİN SOSYAL MEDYA GÜNDEMİNE OTURDU

Kahramanmaraşlı vatandaşın bu neşeli anları, kısa sürede kentin sosyal medya gündemine oturdu. Hem yerel medyada hem de ulusal düzeyde paylaşılan görüntüler, insanların günlük hayatın içindeki basit mutluluklara duyduğu özlemin bir yansıması olarak değerlendirildi.