Kahramanmaraşlılar Dikkat: Dulkadiroğlu, Onikişubat, Pazarcık Ve Türkoğlu İçin Önemli Uyarı Kahramanmaraşlılar Dikkat: Dulkadiroğlu, Onikişubat, Pazarcık Ve Türkoğlu İçin Önemli Uyarı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat'ta bulunan Başkonuş Caddesi ve bağlantı yolunda başlattığı asfalt yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Şehrin ulaşım ağını geliştirme ve güçlendirme hedefiyle çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Başkonuş Caddesi ve bağlantı yolunda hummalı bir çalışma yürütüyor.

Başkonuş Caddesi (5)

YOLLAR YENİLENEREK ULAŞIM KONFORU ARTTIRILACAK

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, yaklaşık 1 kilometrelik bağlantı yolu çift şeritli olarak yenilenirken, Alparslan Türkeş ve İsmet Karaokur Bulvarı'nı birbirine bağlayan Başkonuş Caddesi'nde de asfalt yenileme çalışmaları devam ediyor.

Deforme olan ve ulaşımda aksamalara neden olan arterin asfaltının yenilenmesiyle birlikte bölgede ulaşım konforu ve güvenliği önemli ölçüde artacak.

Başkonuş Caddesi (1)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: YOL YENİLEME ÇALIŞMALARI DURAKSAMADAN DEVAM EDECEK

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yaptıkları açıklamada, şehrin ulaşım altyapısının güçlendirilmesi noktasında sezon boyunca yol yenileme çalışmalarının duraksamadan devam edeceğini ifade ettiler.

Yetkililer, bu çalışmalar kapsamında Onikişubat'ın yanı sıra Kahramanmaraş'ın diğer ilçelerinde de asfalt yenileme ve yol yapım çalışmalarının devam edeceğini belirttiler.

Başkonuş Caddesi (2)

Başkonuş Caddesi (3)