Bu görüntüler ortalığı karıştırdı!

Bu görüntüler ortalığı karıştırdı!
Yılbaşında bir okulun yurdunda çekildiği iddia edilen görüntüler ortalığı karıştırdı. Öğrencilerle samimi pozlar verdiği iddia edilen okul müdür yardımcısı hakkında soruşturma başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre, basın mensuplarının mail adreslerine, Sinop'ta bir lisenin yurdunda yılbaşı gecesi çekildiği iddia edilen ve görüntüden alındığı tahmin edilen fotoğraf gönderildi.

Fotoğrafla birlikte gönderilen notta ise Okul Müdür Yardımcısı U.K.'nin (52) yurda nöbetçi öğretmenin karşı çıkmasına rağmen, yurda sarhoş girerek bayan öğrencilerle uzun süre eğlendiği ve çok samimi pozlar verdiği iddia edildi. Yapılan araştırmada konuyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün de olay sonrası soruşturma başlattığı öğrenildi. Olaydan 40 gün sonra basın mensuplarına atılan mail sonrası ortaya çıkan iddialar sonrası da Sinop Valiliği harekete geçti. Valilik soruşturmanın derinleştirilmesini istedi. Konunun hassas bir olay olduğunu belirten Vali M. Hakan Güvençer, olayın gerçek olup olmadığının yapılan soruşturma sonucu ortaya çıkacağını söyledi. İHA

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2009, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63