Ertuğrul Erkişi Kahramanmaraş'ı çok sevdi...

Ertuğrul Erkişi Kahramanmaraş'ı çok sevdi...

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde sahne alan Ertuğrul-Aslıhan Erkişi hayranlarıyla buluştular.


Kahramanmaraş Belediyesi’nin Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nin açılışına özel düzenlediği ikinci konserde Ertuğrul Erkişi ile eşi Aslıhan Erkişi birlikte sahne aldılar.


Daha önce Ahmet Özhan konseriyle davetlilere unutulmaz bir gece yaşatan Kahramanmaraş Belediyesi bu kez de Ertuğrul Erkişi ve Aslıhan Erkişi konseri düzenledi.


Ertuğrul Erkişi ve Eşi Aslıhan Erkişi birbirinden güzel şarkılarıyla davetlileri coşturdular.


Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nin açılışına özel konsere ilişkin görüşlerini dile getiren Ertuğrul Erkişi: “Ramazan etkinlikleri kapsamında Kahramanmaraş’a geldiğimde bu kültür merkezinin tamamlanmak üzere olduğunu ve adının Mehmet Akif Ersoy olacağını duyduğumda içimi bir sevinç kaplamış ve burada bir konser vermek nasip olur mu diye içimden geçirmiştim. Bugün Mehmet Akif Ersoy’un isminin verildiği bu mekanda sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Bundan dolayı da konserimizde Safahat’tan Şarkılar’a daha çok ağırlık vereceğiz” dedi.


Ertuğrul-Aslıhan Erkişi çiftinin konserine Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Adalet Komisyonu Başkanı Turgay Ateş, Belediye Başkan Yardımcıları Cevdet Kabakcı, Hasan Kara, Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, belediye birim müdürleri, resmi daire müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.


Konser sonrası Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Ertuğrul-Aslıhan Erkişi Çiftine teşekkür ederek bir buket çiçek hediye etti.


Daha sonra Ertuğrul –Aslıhan Erkişi çifti cd’lerini imzalayarak hayranlarına dağıttılar.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2012, 14:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 9 yıl Önce

Haberinizin başlığına bakınca, içimden neden çok sevmesin ki diye bir söz geçti. Evet neden sevmesin. önemli olan para kazanmak ise nerede konser verir isen orayı seveceksin elbette. yalnız benim kafama takılan bir soru var. Hanefi Mahçiçek'den sonra başkanlık koltuğuna 2002 yılında Mustafa Poyraz oturdu. ve o günden bugüne geçen 9 yıllık zaman zarfında Kahramanmaraş Belediyesi'nin bu tür etkinliklerde hiç ama hiç bayan sanatçı getirdiğini görmedim, şahit olmadım ve duymadım. eğer getirdi ise kusura bakmayın. ama benim bildiğim gelmedi. En son Mahçiçek zamanında 2 binin başında fuara bir bayan sanatçı getirilmişti. ondan sonrası yok. Sayın Başkan'ın bayanlara karşı bir antipatisi mi var acaba? Böyle bir antipatisi olduğuna imkan yok. Çünkü danışmanı bir bayan ve belediye meclisinde de 3-5 tane bayan üye var. Demekki bayanlara karşı bir antipatisi bulunmuyor. Peki o zaman neden bayan sanatçı getirilmiyor...(Yoksa acaba haram diye mi?)Birde aklıma gelmişken ve yeri iken şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Neden hep aynı sanatçılar getiriliyor onu da anlamış değilim. yoksa malum sanatçılarla birkaç yıllık anlaşmamı yapıldı da bizim haberimiz yok. Bakıyorum, hep aynı isimler. Ahmet Özhan, Ertuğrul Erkişi, 12 şubatlarda ise Bedirhan Gökçe. Başka sanatçımı yok be kardeşim. Ne yani başkana yakın birilerinin bu isimlerle aile dostlukları var diye belediye kesesinden bunlara bol keseden para verebilmek için bizler mecburmuyuz aynı isimleri dinlemeye...Yeter artık. bu gidişe bir dur denmelidir. Terazi var tartı var, herşeyin bir vakti var. O vakit te bir gün gelecek inşaaaallah....Allah'tan umut kesilmez. Bu arada Akbel de hayırlı olsun....Hayırlı ve bol kazançlar.......Selam ve saygılarla....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner63