Miniklerin Elinden İtalyan Lezzeti

Miniklerin Elinden İtalyan Lezzeti

Anavatanı İtalya olan, 7’den 70’e herkesin favori lezzeti ‘’pizza’’ bu kez Kahramanmaraşlı çocukların özel tarifleriyle hazırlandı.


Kahramanmaraş’ın ilk ve tek alışveriş merkezi Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, ferah bir ortamda uygun fiyatlarla alışverişimkanı bulan anne ve babalar ‘’Pizza Yapımı’’ atölyesinde çocuklarının kendi elleriyle hazırladığı pizzaları yedi.


Ebeveynler alışverişin keyfine varırken miniklere güven dolu bir ortamda eğitici ve öğretici atölyelerle, yeteneklerini keşfetme imkanı sunan Piazza Çocuk Atölyesi, küçük ziyaretçilerine bu kez İtalyanların geleneksel lezzeti pizzayı yapmayı öğretti.


 Usta Pizzacıları Aratmadılar


Piazza’da bulunan İtalyan restoranı Sbarro’nun katkılarıyla uzman eğitmenlerin gözetiminde gerçekleştirilen atölyeye katılan minikler, en sevdikleri yemeklerden pizzanın nasıl yapıldığını öğrendiler. Çocuklar pizzanın püf noktalarını öğrenmenin yanı sıra, pizzalarını istedikleri malzemelerle hazırladılar. İtalyan lezzet ustalarına taş çıkaran minikler, yaptıkları lezzetli pizzaları anne ve babalarına ikram ettiler. Minik ziyaretçiler ilk kez yemek yapmanın memnuniyetiyle AVM’den ayrıldılar. Kahramanmaraş Piazza AVM Yönetimi çocuklara ücretsiz atölyelerin devam edeceğini müjdeledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2015, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63