Piazza’dan Hayalleri Süsleyen Kampanya!

Piazza’dan Hayalleri Süsleyen Kampanya!

Piazzalar yeni yılda birer ziyaretçisine hayalleri süsleyen son model BMW’nin yanı sıra kampanyanın kazananlarına son model teknoloji ürünleri hediye ediyor.


Ziyaretçilerini daha önce ev ve son model otomobil sahibi yapan Kahramanmaraş ve Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, yine ayakları yerden kesecek bir kampanyaya imza atıyor.


1 EKİM’DE BAŞLIYOR


Piazzalar, 1 Ekim - 31 Aralık 2015 tarihileri arasında devam edecek kampanyasında birer kişiye BMW 318i sedan otomobil, 3 kişiye Ipad Air, 1 kişiye Macbook Air 13.3, 1 kişiye Samsung Curved UHD Smart (Tizen) ve 4 kişiye Iphone 6 1.6 GB Silver hediye edecek.


Belirtilen tarih aralığında aynı gün içinde toplamda veya tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza ziyaretçileri, hayalleri süsleyen hediyelere sahip olma şansına kavuşacak.


KATILIM KUPONU ANINDA ALINABİLECEK


125 TL alışveriş karşılığındaki fiş ya da faturalarıyla Piazza’lardaki danışma birimine başvuran ziyaretçiler, başvuru formunu doldurarak katılım kuponunu anında alabilecek.


Kampanyanın talihlileri ise daha sonra ilan edilecek bir günde, noter ve halkın huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. 


PİAZZA’LAR BUNU HEP YAPIYOR


Kentin tek alışveriş merkezi olmasının yanı sıra, tüm bölgeye hitap eden Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, daha önce de ziyaretçilerini Mercedes A180 ve Mercedes C-180 otomobiller ile bir ev sahibi yapmıştı. Kentin en büyük alışveriş merkezi Şanlıurfa Piazza AVM ise, daha önce ziyaretçilerine Mercedes C-180, ardından Ford Tourneo Courier ile Hyundai ix35 kazandırmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63