Doğan, yeniden av komisyonu il temsilcisi oldu

Doğan, yeniden av komisyonu il temsilcisi oldu

Av Hayvanları ve Su Ürünlerini Koruma ve Yaşatma Derneği Genel Başkanı Ali Haydar Doğan, 2015-2016 yılı Av Komisyonu İl Temsilcisi seçildi.


4915 sayılı Kara Avcılığı Kanununun (Kanun) 3 üncü maddesi gereğince; 2013-2014 av dönemine ait Kahramanmaraş İli Av Komisyonu, Vali yardımcısı Ferhat Kurtoğlu başkanlığında toplandı. Toplantıya İl Av Komisyonu Üyeleri, Kahramanmaraş İl Şube Müdürü Hacı Kalınkütük, Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Şube Mühendisi Eyüp Ünaldı, Çevre Koruma Tim Komutanı Metin Kurtceve, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Mustafa Baydemir, Tazcan Avcılar ve Av Hayvanları ve Su Ürünlerini Koruma ve Yaşatma Derneği Genel Başkanı Ali Haydar Doğan katıldı.
Toplantıda 4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu çerçevesinde Kahramanmaraş sınırları içerisinde İl Şube Müdürlüğü’nce uygulaması devam eden av ve yaban hayvanlarının korunması ve geliştirilmesi faaliyetleri, av ve yaban hayatı yönetimi, yeni avlakların kurulması, işletilmesi ve işlettirilmesi hususlarında komisyon üyelerine bilgiler aktarıldı.
Toplantı sonucunda Ali Haydar Doğan, yeniden İl Av Komisyon Temsilcisi seçilen isim oldu.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2015, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63