VEFAT: Kuybu'nun cenazesi toprağa verildi...

VEFAT: Kuybu'nun cenazesi toprağa verildi...

Kahramanmaraş Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı Ahmet Kuybu, çok sevdiği yeğeni Yaşar Kuybu’yu (34) kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor.

5 Nisan 2010 pazartesi akşamı rahatsızlanan ve kalp krizi sonucu hayata veda eden ve aynı zamanda da Aksu Otobüsleri sahibi Mehmet Kuybu’nun oğlu ve Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi olan Yaşar Kuybu’nun cenaze namazı bugün öğleyin Türkoğlu Ulu Cami'de kılındı. Öğle namazını müteakip Türkoğlu mezarlığına defnedildi.

Genç yaşta yeğenini toprağa veren Ahmet Kuybu’nun üzüntüsü her halinden belli olurken, merhum Yaşar Kuybu’nun cenaze törenine; Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Akgül, SGK Müdürü Mehmet Dere, KATSO Başkanı Mehmet Balduk, Ticaret Borsası Başkanı Mahmut Arıkan, KATSO Başkanvekili Sermet Çuhadar, KATSO Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Türkiye Partisi Kahramanmaraş İl başkanı İsmail Şeref Alkış, Beyoğlu Belde Belediye Başkanı Osman Okumuş, Şahinkayası Belde Belediye Başkanı Hakan Şişman, Şekeroba Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güneş, Fatih Belde Belediye Başkanı Mehmet Demirtaş, Kale Belde Belediye Başkanı Mehmet Nar, MADO ailesinden Atilla Kanbur, Karadere Belde Belediye Başkanı Ali Kabakçı, TRT Kahramanmaraş Temsilcisi Fatih Nalbantbaşı, Bugün Gazetesi İmtiyaz sahibi Mehmet Yüzbaşıoğlu, Kimlik Gazetesi Sahibi Mehmet Fiskeci, Aksu TV Müdürü Erol Öner, Zaman Gazetesi Muhabiri İlkay Göçmen, Sabah grubundan Sırrıberk Arslan, Maraşgündem'den Mehmet Taş, çevre illerin esnaf ve sanatkârlar odalar birliği başkanları, yine çevre-bölge iller-ilçelerin şoförler ve otomobilciler odası başkanları ve yöneticileri, KMESOB’a bağlı oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, sanayi ve iş dünyasından isimler, Kuybu ailesinin yakınları, Ahmet Kuybu ve Yaşar Kuybu’nun arkadaşları, meslektaşları, çevre köylerden gelen muhtarlar ve mahalle muhtarları ile çok sayıda yüzlerce sevenleri katıldı.

Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına sabırlar dileriz.

Yakınları : ÇAVUŞOĞLU İSMAİL KUYBU'NUN TORUNU, AKSU OTOBÜS FİRMASI SAHİBİ MEHMET KUYBU'NUN OĞLU, ESNAF VE SANATKARLAR BİRLİĞİ VE ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI AHMET KUYBU, ARİF, ŞABAN VE CEMİL KUYBU'NUN YEĞENİ

Taziye Adresi : NECİP FAZIL KISAKÜREK KÜLTÜR MERKEZİ YANI BELEDİYE TAZİYE EVİ

Telefon : 231 40 50 – 0.532 582 24 34 (MMM - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2010, 12:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ADNAN ÇELİK
ADNAN ÇELİK - 11 yıl Önce

Yeniliklere açık ve şehrimiz için ufuk vadeden genç bir girişimciyi kaybettik. Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun Yaşar'ım. Prof. Dr. Adnan ÇELİK

SIRADAKİ HABER

banner66