Arsan ve Budakoğlu İnşaat ortaklığında Kahramanmaraş’taki büyük eksikliği gidermek için açılan Marzen Yapı Market hizmete açıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve kurdele kesimi ile hizmete açılan Marzen Yapı Market’te binlerce üründe açılışa özel indirimler bulunuyor. Yaklaşık 15 bin ürün bulunan Marzen, Kahramanmaraş’ta yapı market sektörüne yeni bir soluk getirecek.

Marzen Yapı Market’in açılışına mağaza ortaklarının yanı sıra Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’de katıldı. Kurdele kesiminde konuşan Başkan Güngör, işyeri sayısının artmasının son derece önemli olduğunu ifade etti.

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.57.07

YENİ KAHRAMANMARAŞ’I İNŞA EDİYORUZ

Yeni Kahramanmaraş’ı inşa ettiklerini belirten Başkan Güngör; “Şu an açılışını yaptığımız mağazanın şehrimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. İşyeri sayısının artması bir şehir için son derece önemli. 6 Şubat’ta yaşadığımız depremden sonra işyerlerimiz kaybettik. Binalarımız kaybettik, yakınlarımızı kaybettik, kardeşlerimizi kaybettik. Kaybettiğimiz canlara Allah’tan rahmet diliyoruz. Onları geri getirme imkanımız yok. Konutlarımız olsun, işyerlerimiz olsun, yollarımız olsun, park bahçelerimiz olsun, şehrimizin yeniden yapılanması olsun, çalışmalara hızla devam ediyoruz. Kahramanmaraş’ı yeniden yapmıyoruz, “Yeni Kahramanmaraş’ı” inşa ediyoruz” diye konuştu.

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.56.13

Kahramanmaraş'ta Depremden Etkilenen Vatandaşlar için İtiraz Kapısı Açıldı! Son Tarih Yaklaşıyor Kahramanmaraş'ta Depremden Etkilenen Vatandaşlar için İtiraz Kapısı Açıldı! Son Tarih Yaklaşıyor

ŞEHRİMİZDEKİ BİR EKSİKLİĞİ GİDERMİŞ OLDUK

Marzen Yapı Market ortağı Yunus Kaya ise, Kahramanmaraş’ın yeniden ayağa kalkması adına ellerini taşın altına koyduklarını söyledi. Kaya; “Öncelikle açılışımıza katılım sağlayan misafirlerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmadılar, açılışımıza değer kattılar. Maalesef bir yılı aşkın süre önce meydana gelen depremde şehrimiz büyük hasar gördü. Bizde şehrimizin tekrar ayağa kalkması adına elimizi taşın altına koyduk. Şehrimizde eksikliğini tespit ettiğimiz yapı market için yola çıktık. Arsan’ın da destekleriyle şehrimize bu yapı marketi kazandırdık. Bu şehri ayağa kaldırmak adına yapacağımız başka projeler de var. Ürün konusunda illaki eksiklerimiz vardır ama en kısa zamanda onları da hizmete sunacağız” dedi.

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.55.30

KAHRAMANMARAŞ’TA BU SEKTÖRE ÖNCÜLÜK ETTİK

Marzen Yapı Market ortaklarından olan Mehmet Abasan ise, Kahramanmaraş’ta bu sektöre öncülük ettiklerini kaydetti. Abasan; “Yaklaşık 25 yıldır Elbistan’da inşaat sektörünün içerisinde yer alıyoruz. İnşaat yapı malzemesi satıyoruz. Kahramanmaraş’ta eksikliğini hissettiğimiz yapı market sektörüne öncülük etmiş bulunuyoruz. Allah nasip ederse bu mağazaların devamı da gelecek. Daha büyük mağazalarımız olacak. Bu mağazanın 15 bin çeşit ürünümüz var. Ürünlerin birçoğu özel bayilik olarak aldığımız, özel şartlarda aldığımız vatandaşa en iyi şekilde teslim ettiğimiz ürünler. İnşaat sektörü üzerinde tecrübemiz fazla olduğu için ürünleri çok iyi tanıyoruz. Sadece küçük malzemeler değil, aynı zamanda Arsan Beton’un yetkili satış noktasıyız. Kahramanmaraşlı hemşerilerimize daha iyi hizmet verebilmek için böyle bir mağaza girişimimiz oldu. Ürünlerimiz fiyatları her zaman kampanya var gibidir. Açılışa özel, reyonlarda bulunan ürünlerin tamamında indirimler var. Kahramanmaraşlı hemşerilerimize sunduğumuz özel fiyatlı ürünlerimiz var.  Sosyal medya hesaplarımızı takip etsinler, indirimlerimiz devam edecek. Kar yağacak, kar küreğine kampanya yapacağız, yaz gelecek havuza kampanya yapacağız” şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.55.56

15 BİN ÇEŞİT ÜRÜNÜ HİZMETE SUNDUK

Marzen Yapı Market ortaklarından Muzaffer Göl ise, 15 bin çeşit ürünün mağazada vatandaşların hizmetine sorulduğunu dile getirdi. Göl; “Kahramanmaraş ilimizde Marzen Yapı Market olarak hizmet vereceğiz. Budakoğlu Yapı Market ve Arsan Center ortaklığında kurulmuş bir market. Kahramanmaraşlıları buraya bekleriz, mağazamız çok güzel. Yaklaşık 15 bin çeşit ürünümüz vardır. Bugün açılışa özel kampanyalarımız var. Bu kampanyaların devamı gelecektir. Açılış kampanyalarımız bir hafta sürecek. Devamı tabi ki gelecektir. Şu an burada 30 kişi istihdam ediliyor. Mağazamızda hasar yok. Gerekli bakımlar yapıldı” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.55.14

WhatsApp Image 2024-03-09 at 17.55.21