FLAŞ: KMS'nin yeni hocası, Recep ama'

FLAŞ: KMS'nin yeni hocası, Recep ama'

Türkiye İkinci Ligi’nden 2007-08 sezonunda düşen ve yeni dönemde Üçüncü Ligde mücadele verecek olan Kahramanmaraşspor’da yaklaşık 3 haftadır sürmekte olan Teknik Direktör krizi bir türlü çözümlenemezken yönetimin Recep Aydemir ile anlaştığı ancak Mehmet Şahan’ın ise sözleşmesini feshetmeyerek görevine devam etmekte ısrarcı olduğu öne sürüldü.

Kent spor kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan, daha önce takımda yıllarca top koşturarak takım kaptanlığı yapan ve Teknik Direktör Bülent Topuzoğlu’nun döneminde ise yardımcılığını yürüten ve son olarak Adanaspor’un alt yapı koordinatörlüğünü yapan aslen Adanalı Recep Aydemir ile yönetim anlaşmaya vardı.

Kahramanmaraş spor camiasının sevdiği isimler arasında yer alan Recep dün kente gelirken, kulüpten ise bu yönde şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu arada; takım ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Mehmet Şahan’ın sözleşmeyi feshetmek istemediği ve görevine devam etme konusunda ısrarcı olduğu bilgisine ulaşıldı.

Öte yandan; daha önce Adanaspor ile anlaştığı öne sürülen Veli Kızılkaya’nın transferinin ise gerçekleşmediği ve Adanaspor’un Veli’den vazgeçtiği de öğrenildi. Kulislerden elde edilen son bilgiye göre Veli ile Ozan'ın Bucaspor ile anlaştılar. (Ajans 46 - www.kanal46.tv)

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2008, 08:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmetcan
mehmetcan - 13 yıl Önce

Bu takımı siz düşürdünüz siz çıkaracaksınız bu sizin boynunuzun borcu eğer çıkartmazsanız tüm kahramanmaraşın ve Kahramanmaraşlıların vebali sizin boynunuzadır. yine aynı hatalar devam ediyor küme düşürdünüz yapmış olduğunuz akıl almaz hatalarla dahamı ders almadınız şenol fidanı getirende sizdiniz adama berberliği kafamızda öğretmeye kalktınız işte marifetiniz meydanda recep kim hayatında kaç tane takım çalıştırıp başarıya ulaşmış, sayın efendiler sizin niyetiniz belli oldu şimdiden takımı tekrar 2. lige çıkartmak değil 3. ligde bir iki yıl süründürmek sonrada oradanda amatöre düşürmektir, ya sizin akıl hocalığınızı kim yapıyor yahu eğer bu işi beceremeyeceksiniz bir an önce defolup gidin takımın başından anladınızmı beyefendiler lütfen sayın editörüm bu yanlışlıkları bu beyefendilere söyleyin aklılarını başlarına alsın saygılar sunuyorum sayın editörüm

SIRADAKİ HABER

banner66