Mesut Karadağ Kahramanmaraşspor'da

Mesut Karadağ Kahramanmaraşspor'da

Türkiye 3. ligi’ne düşen ve yeni sezon öncesi iyi bir takım yapmak için çalışmalarını sürdüren Kahramanmaraşspor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Daha önce de görüşülen 1986 doğumlu ön libero Mesut Karadağ ile önceki gün Belediye Spor Tesislerinde 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Türkiye 3. Futbol ligi takımlarından Nusaybin Demirspor’da oynayan Mesut Karadağ kendisini 2 yıllığına Kahramanmaraşspor’a bağlayan sözleşmeyi imzaladı. İmza törenine Başkan Yardımcısı İsmail Kahveci de katıldı.

Kendisini 2 yıllığına Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza atan Mesut Karadağ, büyük hedefleri olduğunu Kahramanmaraşspor’un kendisini kanıtlamak için çok büyük bir adım olduğunu ifade ederek; “Büyük bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Kahramanmaraşspor’un benimle ilgilendiğini duyduğumda tereddütsüz kabul ettim. Kahramanmaraşspor çok büyük bir kulüp bu takımda formanın ağırlığını bilerek futbol oynayacağım. Kısa zamanda başarılı olacağıma inanıyorum” dedi.

Kahveci ise, transfer çalışmalarının sürdüğünü daha önceden görüşülen ve izlenen Mesut Karadağ ile 2 yıllığına anlaşmaya vardıklarını belirterek şunları kaydetti:

“Kamuoyunun Kahramanmaraşspor’dan aşırı derece de beklentileri var. Takımımız geçtiğimiz sezon 3.lige düştü. Transferlerimizi ince eleyip sık dokuyarak yapıyoruz. Bugün de bölgeyi iyi tanıyan grubumuzu iyi bilen bir futbolcuyu takımımıza kazandırdık. Muhtemelen bulunacağımız grup doğu grubu, doğu grubunda da fizik gücüne dayalı bir futbol anlayışı var. Bu sebeple teknik futbolcularımızın yanında fizik gücüne dayalı futbol oynayan oyuncularımızı da alıyor ve bir harmanlama yapıyoruz. Mesut kardeşimizden beklentilerimiz yüksek inşallah kendisi de bizi mahcup etmeyecektir. Bunun yanında 5 futbolcu daha gündemimizde yer alıyor. İki futbolcumuz daha gelecek onları da anlaşma yaptıktan sonra basın huzuruna çıkaracağız.” (KAYNAK: Serdar Bursalı - Aksu TV Spor Servisi) (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2008, 07:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66