Osman Okumuş '20 çift' ayakkabı kazandırdı!

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde seçim üzerine bahse giren Seyit Gül, 20 çift ayakkabı kazandı. Kazandığı ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine veren Seyit Gül, iddianın hayra döndüğünü belirtti.

Osman Okumuş '20 çift' ayakkabı kazandırdı!

31 Mart yerel seçimlerinin geçmesinin ardından seçilen adaylar, icraat yapmak için harı harıl çalışmaya başladı. Kahramanmaraş’ın üçüncü metropol ilçesi olmaya hazırlanan Türkoğlu’nda 31 Mart günü ilginç bir olay yaşandı. Seyit Gül isimli bir vatandaş, ilçede Osman Okumuş’un seçimi kazanacağı üzerine bahse girdi. Yaklaşık 10 kişide seçimi Mustafa Taşhan’ın kazanacağını yönünde beyan etti. Bunun üzerine seçim gününü bekleyen Seyit Gül, seçimi Osman Okumuş’un kazanması üzerine iddiaya girdi kişiler ile ayakkabı mağazanın yolunu tuttu.

Burada 20 çift ayakkabı alarak ihtiyaç sahiplerine veren Seyit Gül: “Amacımız ilçemizin 5 yılına önemli işler yapmak. Bunun için seçime giriyoruz. Arkadaşlarım ile iddiaya girdim ve kazandım. Bunu da hayra dökmek istedik. İddiaya girdiğim arkadaşlarım da seve seve destek oldular. Seçimler gelip geçicidir, önemli olan dostluktur. Seçimi de iddiayı dostluk kazandı. Kazandığım ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine götürdük. Onlarda sevindiler. Bu mutluluk hepimize yeter” dedi

Haber: Mustafa Kılınç

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67