Türkoğlu fatihi mazbatasını aldı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş bugün mazbatasını alarak resmi olarak belediye başkanlığı koltuğuna ikinci kez oturdu mazbatasını aldı.

Türkoğlu fatihi mazbatasını aldı

Törende geçmiş ve geleceğe yönelik değerlendirmede bulunan Osman Okumuş, beş ay boyunca gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek; “Beş ay boyunca 31 Mart yerel seçimleri için gece gündüz demeden çalıştık. Bizlerin yanında olan herkese selamlarımı saygılarımı sunuyorum. Belediye Başkanlığı 'Dışı sizi içi bizi yakar' denildiği gibi zor bir görev. İşi bilen belediye başkanı için çok daha zorlu bir görev.” Dedi.

Destekçilerine teşekkür eden Okumuş, “Biz bu seçimde şunu gördük. Gerçekten partimizi sevenleri ve gerçekten Osman Okumuş’u sevenleri gördük. 20 bin 270 civarında bir oy ile belediye başkanlığını kazandık. Mazbata almayınca sizi belediye başkanı koymuyorlar. İlçe Seçim kurulu il Seçim kurulu ve yüksek Seçim kurulu doğru tespiti yaptıktan sonra Cumartesi gününden itibaren Mazbatamızı almaya hak ettik ve şimdi de mazbatamızı alıyoruz. Bize oy veren, Osman Okumuş ve partimizi gerçekten seven bize destek veren hizmetlerimizi önemseyen dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Yeni dönemin ustalık dönemi olacağını bildiren Okumuş şunları kaydetti; “Türkoğlu’nun kaderini beş yılda hep birlikte değiştirdik. Kim ne derse desin üçüncü dönem belediyeciliğim ustalık dönemi. Kısa süre içerisinde Türkoğlu Belediyesi'ne büyük eserler kazandırdık. Belediye binası bizim görev yaptığımız beş yıl süre içerisinde en büyük projelerden biriydi. Bunu hayata geçirdik. Türkoğlu'na çok güzel bir belediye binası kazandırdık. İnşallah bir ay sonra da hükümet konağını taşıyacağız.

Bundan sonra hep birlikte Türkoğlu'nda çok güzel bir belediyecilik yapacağız. Önümüzdeki beş yılda Türkoğlu'nda vatandaşlarımızın zenginleşmesini sağlamak için çalışmalar yapacağız. Gençlerimize iş konusunda destekleyici projeler yapacağız. En çok önemsediğimiz projelerimizden birisi bu olacak. Türkoğlu insanının kalkınması için mücadele edeceğiz. Bir belediye başkanı hem dürüst hem de belediyeci olursa iş yapar. Biz hem dürüstüz hem de belediyeciyiz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Tombul
Mehmet Tombul - 2 ay Önce

Sayın başkan hayırlı uğurlu olsun,maraş merkezde ikamet ediyorum,sizinle bir ilişkimde yok ancak Türkoğlu ve köylerinde yaşayan arkadaşlarımdan dinlediğim kadarıyla çok havalı olduğunuzu,insanlara tepeden baktığınız,ayrımcılık yaptığınız,kısaca halkla ilişkinizin köpük olduğunuz yönünde.Hayırlı olsun yolunuz açık olsun ınşaAllah.

SIRADAKİ HABER