Maganda Kurşunu Öldürüyordu

Maganda Kurşunu Öldürüyordu

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde 24 yaşındaki genç, göğsüne yorgun kurşun isabet etmesi sonucu yaralandı.


Alınan bilgiye göre, geçen Cuma günü ilçeye bağlı Beyceğiz Mahallesi Hacıbey Caddesi’nde akşam saatlerinde meydana gelen olayda; evinin önünde mangal yapan 24 yaşındaki Adem Güldağ’ın göğsüne nereden geldiği belli olmayan yorgun kurşun isabet etti. İlk önce taş değdiğini zanneden Güldağ ağrıyan yerden kan geldiğini görünce ailesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Ameliyata alınan Güldağ’ın kalbinin üzerinden 9 milimetre çapında tabanca kurşunu çıkarıldı.
Yoğun bakımdan çıkarılan Güldağ, “Evimizin bahçesinde akrabalarımızla birlikte mangal yapıyorduk. Bahçede ben babam ve teyzemin oğluyla ayakta duruyorduk. Bu esnada ne olduğunu anlayamadığım bir şey kalbimin üzerine çarptı. Acıyla yere eğildim ve kontrol ettiğimde elime kan bulaştığını gördüm. O sırada ben bayılmışım, ailem beni hastaneye götürmüş. Ameliyata girdim. Kurşun kalbime yakın yere kadar saplanmış. Bu maganda olaylarının artık bitmesini istiyoruz. Yetkililer tarafından düğünlerde silah sıkan şahıslara caydırıcı ceza vermesini bekliyoruz” dedi.
Baba Veli Güldal ise oğlunun acı çektiğini gördüğünü ifade ederek, "Taş değdi diye düşündüm. Etrafa sapanla taş atan var mı diye baktım. O arada oğlum elini göstererek kan geliyor deyince hastaneye gittik. Ameliyatta bir adet tabanca mermisi çıktı. 13 adet dikiş atıldı. Yetkililere davacı olduğumuzu belirttik. Bu olayla alakası bulunan şahısların en kısa zamanda yakalanması istiyoruz” diye konuştu.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66