ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programı, bu hafta izleyenleri şoke eden bir olaya ev sahipliği yaptı. 6 yıllık eşi Rabia Altun'dan ayrı olan Mehmet Altun, programa barışmak için katıldı. Eşinin kendisini çocuklarının bakıcısı Meryem ile aldattığını mesajlarını yakaladığını söyleyen Rabia Altun, stüdyoyu gerginliğe boğdu.

Canlı yayına katılan Dadı Meryem'in ise geçmişi herkesi dehşete düşürdü. Meryem'in, 8 yaşındaki Hasret Karakoç'u öldürüp gömdüğü ve bu suçtan 9 yıl hapis cezası aldığı ortaya çıktı.

Esra Erol'un ihbar hattına gelen mesajlar doğrultusunda sorduğu sorularla Dadı Meryem'in karanlık geçmişi gün yüzüne çıktı. Cinayeti kabul eden Meryem, "9 yıl cinayet suçundan cezaevinde kaldım." dedi.

8 yaşında bir kız çocuğunun ölümüne sebep olan Meryem'in, bu olaydan sonra çocuklardan uzak durması gerektiğini vurgulayan Esra Erol, stüdyodaki gerilimi daha da tırmandırdı.

Ah gençlik! Sokağa çıkma yüzünden tartıştığı dayısını katletti Ah gençlik! Sokağa çıkma yüzünden tartıştığı dayısını katletti

Kendini savunan Meryem, "Olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla gerçekleşti." diye ifade verdi.

Ancak şoke eden gerçekler burada bitmedi. Meryem'in cinayeti işlediğinde Serkan adında bir erkek olduğu ve hapisten çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği öğrenildi.

Esra Erol'da programında yaşanan bu olay, izleyenleri derinden sarstı. Dadı Meryem'in işlediği korkunç cinayet ve sonrasındaki cinsiyet değişimi, tüm Türkiye'yi konuşturuyor.