'Eğitimde İyi Örnek', Yahya Kemal İlkokulu!

'Eğitimde İyi Örnek', Yahya Kemal İlkokulu!

Yahya Kemal İlkokulunda eğitim öğretim ile ilgili yapılan güzel projeler İl geneli “Eğitimde İyi Örnekler” proje yarışmasında derece yaptı.


Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Aküncü;  “Eğitimde İyi Örnekler projesi ile ilimizde uygulanan güzel örnekleri il geneline yaymak istiyoruz. Başta Yahya Kemal İlkokulu olmak üzere dereceye giren tüm okullarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamın diliyorum” dedi.


Okulumuzda uyguladığımız 11 proje ile başvurduğumuz tüm İlçelerin katıldığı proje yarışmasında Yahya Kemal İlkokulu; 'Yedi Güzel Adam Yedi Güzel Şiir Okuyan Küçük İnsan' ve 'Spor Yapıyorum Sağlıklı Yaşıyorum' projeleri ile diğer okullara uygulanabilir örnek olarak gösterildi.


Okul Müdürü Hüseyin Yılmaz; "Okulumuzun eğitim kadrosu çok güçlü, bizler de ekibimize yol gösterdik, öncü olduk, çok çalıştık ve ekip olarak okulumuzda uyguladığımız bu çalışmaların İl genelinde derece yapmasından çok mutlu olduk. Bayrağı aldığımız yerden yükseklere çıkarmak hedefimiz doğrultusunda paydaşlarımızla beraber çalışmalarımız devam etmektedir."


Okul Müdürü Yılmaz; “Biliyorum, durmak yok. Biliyorum, zaman yok. İçim içime sığmıyor. İşlerimizde çok başarılı olmak istiyorum. Hemen istiyorum, hayallerim, emellerim, yaşanır olsun. Yüce Yaratıcımızdan, hayırlı, sevdiği neticelere hem dünyada tez, hem ahirette ulaştırmasını niyaz ediyorum” şeklinde konuştu.


Müdür Yılmaz; “Eğitim ile ilgili tüm çalışmalarımızı ‘amatör bir ruhla’ yapıyoruz. Her işimizde bir heyecan var. Ve başarı da çalışmalarımızın sonunda kendiliğinden geliyor. Ben de Yahya Kemal İlkokulunda çalışmalarımıza destek veren başta müdür yardımcılarım Yahya Çakır, Ahmet Seyithanoğlu, Ali Yaznur’a, şiir komisyonunda görevli Esra Keskin ve Mustafa Akcan’a, spor projemizde emeği geçen Gençlik Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, Dulkadiroğlu İlçe Müdürü Kadir Kılıç, Judo Hocası Hamza Selen’e ve  öğretmenlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2016, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63