Şehit Ökkeş Korkmaz'ın ismi ölümsüzleştirildi!

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren Şefkat Elçileri Topluluğu Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesindeki Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu Lisesine, Şehit Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz’ın ismini yaşatmak için kütüphane açılışını tamamladı.

Şehit Ökkeş Korkmaz'ın ismi ölümsüzleştirildi!

Kütüphaneyi adete baştan yaratan Şefkat Elçileri Topluluğu, tüm kitaplıkları kitaplar ile doldurdu. Binden fazla kitabın yerleştirildiği kütüphane, öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Açılışa Şehidimiz Uzman Çavuş Ökkeş Korkmaz’ın annesi ve ailesi de katılırken çok duygusal anlar yaşandı.

Açılış sırasında göz yaşlarını tutamayan şehidimizin annesi Eşe Korkmaz, Şefkat Elçileri Topluluğuna ve emeği geçen herkese çok teşekkür etti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Ahmet Bilgiç: Şefkat Elçileri Topluluğu olarak bugün 2. Kütüphane açılışını tamamladık. Bugün bu projeyi bize laik gören Şehidimiz Ökkeş Korkmaz’ın ailesine ve Şehit Ahmet Altun Çok Programlı Anadolu lisesi yönetimine çok teşekkür ederiz. Buradaki binlerce kitap, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimiz ve takipçilerimiz tarafından gönderildi. Bir aylık bir süre zarfında çok güzel bir kütüphane yaptık. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma ve desteklerini esirgemeyen takipçilerimize çok teşekkür ederim. Farkındalık projelerimiz son hızıyla devam edecek ’dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER